PDA

View Full Version : سوال: در مورد Access Project

emami.sie
شنبه 30 خرداد 1388, 15:19 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من می خوام یک برنامه اکسس پروجکت بسازم اما یه پیغام خطا می ده...
خطا: [DBNETLIB][ConnectionOpen(Connect()).SQL Server does not exsit or access denied]
البته من 2000 MSDE رو از داخل CD آفیس 2003 نصب کردم...
همینطور می خوام یه برنامه Access رو به Aceess project تبدیل کنم و باز با همین پیغام خطا مواجه می شم...
واقعا ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید...

amirzazadeh
یک شنبه 31 خرداد 1388, 09:54 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من می خوام یک برنامه اکسس پروجکت بسازم اما یه پیغام خطا می ده...
خطا: [DBNETLIB][ConnectionOpen(Connect()).SQL Server does not exsit or access denied]
البته من 2000 MSDE رو از داخل CD آفیس 2003 نصب کردم...
همینطور می خوام یه برنامه Access رو به Aceess project تبدیل کنم و باز با همین پیغام خطا مواجه می شم...
واقعا ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید...
دوست من اين خطا مربوط به سرور اس كيو ال هستش پيشنهاد ميكنم sql server رو مجددا از روي سي دي اوريجينال نصب كني بعد از نصب براي اولين با بايد خودتون به صورت دستي سرور استارت كنين در اين حالت يك ايكون چشمك زن سبز در كنار ساعت كامپيوتر بايد ديده بشه. (مثل تصوير ضميمه)
.......................
موفق باشيد

emami.sie
دوشنبه 01 تیر 1388, 08:14 صبح
با سلام و تشکر از دوست عزیز جناب amirzamirzazadeh
ببینید من چندین بار این کاری که گفتید رو انجام دادم و اونم روی چند کامپیوتر اما باز به همین مشکل می خورم...
تصاویر ضمیمه خطایی است که من باهاش مواجه می شم...
ببینید عجیب اینجاست که من می تونم جداولم رو تحت SQL بسازم و به بانکم لینک کنم اما این کار اشکالاتی در برنامه بوجود می یاره و به همین خاطر می خوام از اکسس پروجک استفاده کنم... ولی این خطا داره خیلی اذیت می کنه...
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید...

amirzazadeh
سه شنبه 02 تیر 1388, 08:15 صبح
تصاویر ضمیمه خطایی است که من باهاش مواجه می شم...
ببینید عجیب اینجاست که من می تونم جداولم رو تحت SQL بسازم و به بانکم لینک کنم اما این کار اشکالاتی در برنامه بوجود می یاره و به همین خاطر می خوام از اکسس پروجک استفاده کنم... ولی این خطا داره خیلی اذیت می کنه...
ممنون می شم راهنمایی بفرمایید...
دوست من آيا برنامه northwind sample access project روي كامپيوتر شما اجرا ميشه؟

emami.sie
چهارشنبه 03 تیر 1388, 06:40 صبح
دوست من آيا برنامه northwind sample access project روي كامپيوتر شما اجرا ميشه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بله، این برنامه روی سیستمم اجرا می شه...(خیلی عجیبه برام)
می شه بفرمایید چه مشکلی هست؟؟؟
بازم ممنون...
یا علی

emami.sie
پنج شنبه 04 تیر 1388, 09:50 صبح
سلام به دوستان و اساتید محترم
با توجه به اینکه روز به روز اطلاعات بانک اطلاعاتی من داره می ره بالا، خیلی ممنون می شم اگه به بنده کمک کنید تا این مشکل رو رفع کنم...