PDA

View Full Version : فرم

rahafrouz
شنبه 30 خرداد 1388, 19:08 عصر
سلام
راستش من بسيار كم با php كار كرده ام ولي از درد ناچاري نياز به يك صفحه دارم .
موضوع اين است كه يك سايتي دارم كه كاربران پس از عضو شدن با يوزر خودشون وارد مي شوند، اما من ميخواهم كه يك ديتابيس ساده باشد كه يك نام مستعار براي يوزر تعريف شود و نام مستعار اگر در ديتابيس بود كه همان يوزر و پسورد را بفرستد اما اگر نبود،چك كند كه آيا اين نام جزو نامهاي مستعار است و اگر بود يوزر اصلي را با پسورد گرفته شده به صفحه ارسال كند.
و مي خواهم كه خودم بتوانم به طور دستي نام مستعار براي يوزرها تعريف كنم.
كار ساده ايست چون فقط يك ديتابيس ساده و يك ايف دارد اما من از اين زبان سر در نمي آورم. ممنون مي شوم راهنمايي ام كنيد.

amirepsilon
شنبه 30 خرداد 1388, 22:14 عصر
سلام عزیز
سخت عضو گیری یه مطلبیه و اون نکاتی که شما میخواهید متفاوت باشه یه مطلب
دقیقا مشکلتون کجاست ؟
فقط میخواهید خودتون یک یوزر به هر کاربر بدید ؟
مثلا عدد رندوم ؟
با این تابع :

rand();

یا علی
سوالی بود در خدمتم

rahafrouz
یک شنبه 31 خرداد 1388, 08:58 صبح
منظورم اينه كه مثلا اسم من امير هست و فاميل من هم ره افروز. و من بتوانم با يوزرنيم امير و ره افروز و امير ره افروز وارد شوم،به اين گونه كه اگر من ره افروز وارد كردم،امير به عنوان يوزرنيم به آن فرم ارسال شود. و من كاري به لاگين شدن و مراحل بعد ندارم، فقط مي خواهم يوزرنيم ها ترجمه شوند.
بسيار ممنونم

amirepsilon
یک شنبه 31 خرداد 1388, 14:36 عصر
منظورت ازترجه اینه که
امیر
تبدیل بشه به
amir

?

rahafrouz
دوشنبه 15 تیر 1388, 10:11 صبح
مثلا كد ملي تبديل به امير ره افروز بشه.

mostafa8266
دوشنبه 15 تیر 1388, 11:57 صبح
می تونی یه table داشته باشی که username ها و نام های مستعار همه اونجا باشن(در واقع تو فقط نام مستعار داری)، هر سطر این table دو تا فیلد داره(username,userID)، زمانی که شخص login می کنه تو با query که می زنی userID رو پیدا می کنی بعد تو یه table دیگه که اطلاعات user ها توش pass رو چک می کنی. فقط چند تا query باید بزنی.

rahafrouz
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 22:22 عصر
دمت گرم
من همين چند تا query را مي خوام، فقط چون هيچي از پي اچ پي سر در نمي آورم، از شما مي‌خواهم كه اين ها را براي من بنويسيد.