PDA

View Full Version : مشکلی در محیط سی شارپ

shahabedeen
چهارشنبه 22 مرداد 1382, 11:03 صبح
-poolچیست و چه کاربردی دارد؟(سورس آنرا در کتابخانه قرار داده اید) :wink:
3-وقتی بطور سنتی پروژه ای را در محیط ای اس پی دات نت باز میکنم وب فرمهاب برنامه اتوماتیک نمیآید باید بروم سراغ سولوشن اکسپلورر (دانه به دانه وا کنم)! برای باز شدن همه آنها چه راهی هست؟
:o

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 22 مرداد 1382, 15:16 عصر
1- اون پول نیست! رای گیری آنلاین منظورم بود. برای مثال خیلی ها هستند در سایت رای گیری هم می گذارند.
2- اگر تمام صفحات هنگام بستن پروژه باز باشند و محیط ویژوال را ببندید دفعه ی بعد که پروژه را باز کنید تمام فایلها با هم باز می شوند و دیگر انگشتان ظریف شما متحمل زحمت برای کلیک کردن و باز کردن آنها نمی شود! :roll:

shahabedeen
سه شنبه 28 مرداد 1382, 11:19 صبح
4-گاهی که بارها یک پروژه را اجرا میکنم،پس از مدتی حالتی بوجود می اید که دیگر هیچیک از پنجره های پراپرتی و ... را نشان نمیدهد،برنامه هم اجرا نمی شود (اف5)کار نمیدهد تا اینکه پس از چند ثانیه برمیگردد به حالت طبیعی! :wink:

shahabedeen
سه شنبه 28 مرداد 1382, 11:44 صبح
3-گاهی که بارها یک پروژه را اجرا میکنم،پس از مدتی حالتی بوجود می اید که دیگر هیچیک از پنجره های پراپرتی و ... را نشان نمیدهد،برنامه هم اجرا نمی شود (اف5)کار نمیدهد تا اینکه پس از چند ثانیه برمیگردد به حالت طبیعی! :wink:
4-*یک پروژه باز کرده می خواهیم که از وبفرمهای چند پروژه دیگر در آن استفاده کنیم .وبفرمهای آماده و کددار دیگر را چگونه باید به این پروژه جدید اضافه نمود؟

Vahid_Nasiri
سه شنبه 28 مرداد 1382, 17:50 عصر
3- از یک سیستم سریعتر با حافظه ی بیشتر استفاده کنید.
4- از منوی پروژه گزینه ی add existing itmes را انتخاب کنید.

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 29 مرداد 1382, 16:21 عصر
برنامه ی شما در این حالت ریفرنسی به System.Data.dll ندارد.
این مورد را اصلاح کنید مشکل حل می شود.