PDA

View Full Version : split ديتابيس

bita_ziba77
یک شنبه 31 خرداد 1388, 17:03 عصر
با سلام
من بانك اطلاعاتي دارم كه جداول آن را Split كرده و فايل جديد ايجاد شده است.(يك بانك اطلاعاتي شامل فرم ها گزارشات كوئري ها وكدها و ديگر بانك اطلاعاتي فقط جداول)
من دوباره جداولي در بانك اطلاعات اصلي ساخته ام و مي خواهم جداول آن را Split كنم ولي هنگامي كه مي خواهم اين كار راانجام دهم مي خواهد بر روي فايل جداول قبلي جايگزين كند و يا بانك اطلاعات جديدي بسازد.
آيا امكان دارد در همان بانك اطلاعاتي كه جداول اوليه قرار دارد جداول جديد را Split كرد.

amirzazadeh
سه شنبه 02 تیر 1388, 10:13 صبح
با سلام
من بانك اطلاعاتي دارم كه جداول آن را Split كرده و فايل جديد ايجاد شده است.(يك بانك اطلاعاتي شامل فرم ها گزارشات كوئري ها وكدها و ديگر بانك اطلاعاتي فقط جداول)
من دوباره جداولي در بانك اطلاعات اصلي ساخته ام و مي خواهم جداول آن را Split كنم ولي هنگامي كه مي خواهم اين كار راانجام دهم مي خواهد بر روي فايل جداول قبلي جايگزين كند و يا بانك اطلاعات جديدي بسازد.
آيا امكان دارد در همان بانك اطلاعاتي كه جداول اوليه قرار دارد جداول جديد را Split كرد.
دوست عزيز شما ميتونين بدون استفاده از ويزارد اينكارو به صورت دستي انجام بدين به اين صورت كه جداول مورد نظر رو به محل مورد نظر كپي كنين و بعد از محل اوليه حذف ونهايتا با استفاده از منو file >get ecxternal data>link table جداول رو به ديتابيس اصلي لينك كنيد.(حتما قبل از انجام اينكار كپي از برنامتون تهيه كنيد).
............................
موفق باشيد