PDA

View Full Version : سوال: ورود مسیر برای ذخیر فایل خروجی

MOR_MS
دوشنبه 01 تیر 1388, 21:36 عصر
باسلام و خسته نباشید خدمت استادان عزیز
کمک کمک می خواهم در فایل ضمیمه مسیر و نام فایلی که باید ذخیره شود در تکس باکس نوشته شود نمی دانم چکار کنم خواهش می کنم یک نفر به من کمک کند :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه:

dadsara
سه شنبه 02 تیر 1388, 09:08 صبح
سلام
مشابه نمونه زیر عمل کنید

Dim access As access.Application
Set access = CurrentProject.Application
access.DoCmd.OpenQuery "query2"
access.DoCmd.TransferDatabase acExport, "dBASE IV", "f:\", acQuery, "query2", "b1.DBF"
DoCmd.close acQuery, "query2"
در کد بالا \:f بصورت پیش فرض محل ذخیره اطلاعات می باشد چنانچه قصد دارید هر بار آنرا تغییر دهید کافیست یک تکست باکس روی فرم قراردهید و بجای عبارت فوق آدرس آن تکست باکس را بنویسید
اما اگر قصد شما تهیه دیسکت بانک می باشد نیازی به نوستن در تسکت باکس نیست کافیست شما بجای F حرف A را تایپ کنید

MOR_MS
سه شنبه 02 تیر 1388, 11:50 صبح
باسلام و خسته نباشید
نمی دونم نمونه بر نامه من را دیدید یانه ولی دوباره برای شما می فرستم می خواهم هم اسم فایل و هم مسیر فایل که گزارش می باشد بصورت txtذخیره شود من گزارش و فرم را درست کردم و می خواهم اسم فایل و مسیر آن را از روی فرم بگیرد اسم فایل در هر مرحله پرداخت عوض می شود متشکرم

دانش پژو
چهارشنبه 03 تیر 1388, 19:46 عصر
سلام خدمت تمام دوستان و با اجازه اساتيد
جناب mor_ms خواسته شما با فرمت txt و گرفتن مسير و نام فايل روي فايل ارساليتان انجام شد
البته من پيشنهاد مي كنم بجاي تكست باكس از يك جدول استفاده كنيد و نامها و مسير ها را يك بار براي هميشه به تعداد مورد نياز تايپ كنيد مثلا به تعداد ماههاي سال (12 ركورد ) يا بيشتر تا در هر بار تهيه ديسكت مجبور به تايپ آن نباشيد
براي شما و تمام دوستان آرزوي موفقيت مي كنم

MOR_MS
چهارشنبه 03 تیر 1388, 22:40 عصر
باسلام خدمت استاد عزیز
دقیقاً همان چیزی که می خواستم دست شما درد نکند من بخاطر این یک تکس باکس برای نام فایل خروجی گزاشتم چون می خواهم بطور خود کار اسم فایل که شامل کد سازمان +کد بانک + دورقم تاریخ یعنی قسمت ماه آن در آن تکس باکس پر شود و مسیر آن هم که هر وقت لازم شد عوض شود که مشکلی نیست ولی اگر می شد درایوهای ویندوز را انتخاب و نمایش می داد خیلی جالبتر می شد اگر در این مورد هم کمک کنید خیلی ممنون می شم :تشویق::تشویق::تشویق::تشویق:: شویق::تشویق:

دانش پژو
پنج شنبه 04 تیر 1388, 12:53 عصر
با سلام خدمت تمام دوستان
دوست عزيز اين هم يك نمونه ديگر روي فايل خودتان ؛ ببينيد نيازتان را برآورده مي كند
موفق باشيد