PDA

View Full Version : سوال: تبدیل شدن بانک اکسس به فایل اجرائی

amirali111
چهارشنبه 03 تیر 1388, 01:13 صبح
من یک بانک با اکسس درست کردم و می خواستم بدونم میشه اونو تبدیل به یک فایل اجرائی کرد که مستقلا اجرا بشه . خواهشمندم جواب کامل بدید . ممنونم:ناراحت:

amir4_1363
چهارشنبه 03 تیر 1388, 07:27 صبح
البته برای مقدمه بگم که قبلا در این مورد چندین تایپیک در همین سایت وجود داشت که میتونستی بخونی ولی در مورد سوالت باید بگم که بانک اطلاعاتی اکسس اگر به حالت اگز یعنی اجرایی دربیاید دیگر خاصیت یک بانک اطلاعاتی را از دست خواهد داد ولی با این وجود شما میتوانید اول فایل mdb خود را به فایل mde تبدیل کرده وبعدا با نرم افزارهای کمکی اونو تبدیل به اگز یا اجرایی بکنید

amirali111
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 11:17 صبح
سلام
ممنون از راهنمائی.
من با استفاده از نرم افزارهای کمکی فایل رو نصبی کردم ولی آیا منظور شما هم از اگزه کردن پس از تبدیل اون به mde همینه یا نه؟ و اگه این نست و واقعا اگزه میشه و نرم افزاری سراغ دارید لطف کنید معرفی کنید. البته همانطوری که فرمودید و در تاپیکهای دیگه هم مطرح شده انگار امکان آن وجود ندارد.

esafb52
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 13:52 عصر
بله دوست عزیز فایل اجرایی و اکسس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز منظور دوستمون همون تبدل به نصبی کردن بود که اشاره کردید فقط اگه نخوای کاربر رو مجبور به نصب اکسس کنی باید از برنامه دیولوپر استفاده کنی و آن هم در حالت ران تایم که مشکلات خاصه خودش رو داره که اگه سرچ کنی ..........