PDA

View Full Version : ساخت دیسکت مخصوص تامین اجتماعی

mosaArabi
چهارشنبه 03 تیر 1388, 15:03 عصر
با سلام
از دوستان کسی درخصوص ساختار دیسکت های حاوی اطلاعات پرسنلی که شرکتها هر ماه به تامین اجتماعی ارائه میدهند دارند. بعبارتی دیگر در این 2 فایل چه اطلاعاتی و به چه صورت چیده شده اند (در برنامه تحت ویندوز این سازمان امکان تهیه بصورت تکس موجود است که من زمان باز کزدن گزارش تکست نتوانستم اطلاعات فارسی را تشخیص بدهم فکر کنم کد شده بودند یا فونت خاصی بکار بده شده است)
با تشکر

دانش پژو
چهارشنبه 03 تیر 1388, 19:54 عصر
با سلام
من با چند شهرستان كه در ارتباط هستم برنامه تامين اجتماعي آنها تحت داس است

mosaArabi
پنج شنبه 04 تیر 1388, 07:48 صبح
با سلام
دوست گرامی بنده در حال حاضر این نسخه را دارم و در چند شرکت هم از این نرم افزار استفاده میکند که نسخه 1.8آن هم در سایت زیر که مخصوص تامین اجتماعی است این برنامه موجود است (البته لینکش خرابه)WWW.TAMINN.ORG
حالا سئوال بنده اینکه آیا میشود در اکسس هم خروجی این برنامه را درست کرد

دانش پژو
پنج شنبه 04 تیر 1388, 12:46 عصر
سلام
بله دوست عزيز اكسس توانايي انجام اين كار را دارد بخصوص اگر برنامه مبدا تحت ويندوز باشد البته بايد فرمت فايل درخواستي را داشته باشيد مثل نمونه هاي تهيه ديسكت بانك و .... كه در همين بخش دوستان بحث كرده اند
من فرمت تحت داس را دارم(فاكس پرو) در صورت نياز ارائه كنم

mosaArabi
پنج شنبه 04 تیر 1388, 14:55 عصر
با سلام
دوست گرامی اگر محبت نمایید و فرمت تحت داس را (فاكس پرو) ارائه نمایید ممنون میشم . البته فکر میکنم بین برنامه تحت داس و ویندوز در گزارش دهی نباید فرقی باشد

با تشکر

mosaArabi
سه شنبه 09 تیر 1388, 13:15 عصر
با سلام خدمت دوستان مخصوصا جناب دانش پژو
من نمونه فایل تکست دیسکت تامین اجتماعی را در زیر آپلود کردم . مشکل من اینجاست که قسمت متن موجود در فایل قابل خواندن نیست (اعداد مشخص است). آیا راهی وجود دارد که بتوان این متن را بصورت قابل خوانا تبدیل کرد.
با تشکر

دانش پژو
سه شنبه 16 تیر 1388, 08:26 صبح
با سلام خدمت تمام دوستان
باعرض پوزش از تاخير به علت مشغله كاري و مشكل در ارتباط
نمونه فايل ارسالي به تامين اجتماعي

mosaArabi
سه شنبه 16 تیر 1388, 08:45 صبح
با سلام
با تشکر از دوست گرامی جناب دانش پژو
دوست گرامی من توانستم فایلها را از خروجی DBFوTXTبرنامه تامین اجتماعی در بیاورم و بصورت فارسی در نمونه های اکسل جهت اطلاع سایر دوستان قرار دادمو تقریبا گزارش را ساختم و مشکل در خروجی تکست دارم که در تایپیک مجزا http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=167087عنوان کردم
ممنون از اینکه قبول زحمت کردید