PDA

View Full Version : سوال: طریقه لینک جداول اکسس پروجکت به اکسس معمولی

alirezabahrami
جمعه 05 تیر 1388, 18:14 عصر
با سلام

بنده در نظر دارم از اکسس پروجکت بعنوان دیتابیس پروژه ام استفاده نمایم . به همین منظور بعد از نصب اسکیوال 2000 ،در یک فایل جدید اکسس پروجکت ، تیبل های پروژه ام را ایمپورت نمودم . حال میخواهم این جدول ها را به پروژه ام که با اکسس معمولی ایجاد نموده ام لینک نمایم . اما متآسفانه مراحل دقیق لینک را نمیتوانم انجام بدهم لذا از اساتید عزیز و مجرب استدعا دارم در این زمینه حقیر را یاری فرمایند .

با تشکر

ali_bagheri34
شنبه 06 تیر 1388, 07:30 صبح
با سلام

بنده در نظر دارم از اکسس پروجکت بعنوان دیتابیس پروژه ام استفاده نمایم . به همین منظور بعد از نصب اسکیوال 2000 ،در یک فایل جدید اکسس پروجکت ، تیبل های پروژه ام را ایمپورت نمودم . حال میخواهم این جدول ها را به پروژه ام که با اکسس معمولی ایجاد نموده ام لینک نمایم . اما متآسفانه مراحل دقیق لینک را نمیتوانم انجام بدهم لذا از اساتید عزیز و مجرب استدعا دارم در این زمینه حقیر را یاری فرمایند .

با تشکر

سلام
دوست عزيز من هم براي يك كار ديگه مي خواستم اين كار را انجام دهم بدهم ولي متاسفانه نتونستم اين كار را انجام بدهم اگر راه حلي پيدا شد من هم به آن نياز دارم
با تشكر

amirzazadeh
شنبه 06 تیر 1388, 08:08 صبح
با سلام

با تشکر

جناب alirezabahrami
ببينيد اين لينك به درتون ميخوره.
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=119182
.......................
موفق باشيد

HAMRAHSOFT.IR
شنبه 06 تیر 1388, 15:54 عصر
دوست خوب شما نمتوانيد اكسس پرو جكت بعئنوان پايگاه داد استفاده مني چون اون خودش از پايگاه داد sqlاستفاده ميكنه پس بهتر اكسس به sqlلينك كني تا بهتر بتوني استفاده كني تا اينكه براي اينكه برنمه شما تحت شبكه كار بكن و از اميت بهتري برخوردار باشه از خود اكسسپرو چكت استفاده كني

alirezabahrami
شنبه 06 تیر 1388, 21:35 عصر
دوست خوب شما نمتوانيد اكسس پرو جكت بعئنوان پايگاه داد استفاده مني چون اون خودش از پايگاه داد sqlاستفاده ميكنه پس بهتر اكسس به sqlلينك كني تا بهتر بتوني استفاده كني تا اينكه براي اينكه برنمه شما تحت شبكه كار بكن و از اميت بهتري برخوردار باشه از خود اكسسپرو چكت استفاده كني

با سلام و عرض ارادت خدمت آقای امیر زاده عزیز وآقای دل شکسته بزرگوار
ابتدا خدمت جناب امیرزاده عزیز عارضم که : تصاویر ارائه شده شما مربوط به حالتی است که از داخل فایل اکسس پروجکت بخواهیم جداولی را لینک نمائیم و این حالت برای زمانیکه در محیط اکسس معمولی بخواهیم جدول های موجود در اکسس پروجکت را لینک نمائیم انجام نمیشود .
و اما در خصوص پیشنهاد جناب آقای دل شکسته مبنی بر استفاده از اسکیو ال بعنوان پایگاه داده در صورت امکان با عنایت به موارد زیر ، مراحل دقیق انجام اینکار را ارئه نمایند :
چگونگی ایمپورت نمودن جداول از اکسس به اسکیو ال
چگونگی لینک نمودن جداول از اسکیو ال به اکسس معمولی نه اکسس پروجکت
راهکار نصب اسکیوال و استفاده از آن بعنوان پایگاه داده در زمانیکه برنامه ما تحت شبکه باشد . توضیح اینکه در محل کار بنده سیستم شبکه برقرار است و کاربران واحد های مختلف به سیستم شبکه متصل هستند . بنده در واحد زیر مجموعه خودم برنامه ای تهیه کرده ام که آن را برای کاربران واحد به اشتراک گذاشته ام و به اینصورت از آن بهره برداری می کنند . حال می خواهم جهت استفاده از پایگاه داده اسکیو ال ، برنامه اسکیوال2000 را مستقلاً بر روی رایانه خودم نصب نمایم اما در مراحل نصب با خطاهائی روبرو میشوم و این خطا ها هم ظاهراً ناشی از وجود اسکیوال سرور شبکه میباشد.
لذا از اساتید بزرگوار استدعا دارم در این زمینه حقیر را راهنمائی فرمایند .
با تشکر فراوان

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 07 تیر 1388, 08:14 صبح
چشم دوستان يك سري PDF آموزشي آمد مي كنم و براي دوستان قرار ميدم اما كمي طول ميكشه كه بايد ببخشيد

amirzazadeh
یک شنبه 07 تیر 1388, 08:22 صبح
چگونگی ایمپورت نمودن جداول از اکسس به اسکیو ال
چگونگی لینک نمودن جداول از اسکیو ال به اکسس معمولی نه اکسس پروجکت

دوست من اين لينك رو جناب رضايي آماده كردن ودر اون مراحل انتقال ديتابيس به سرور sql به دقت توضيح داده شده اميدوارم به دردتون بخوره.
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=148910
..................................
موفق باشيد

alirezabahrami
دوشنبه 08 تیر 1388, 22:21 عصر
دوست من اين لينك رو جناب رضايي آماده كردن ودر اون مراحل انتقال ديتابيس به سرور sql به دقت توضيح داده شده اميدوارم به دردتون بخوره.
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=148910
..................................
موفق باشيد

با سلام

دراسکیو ال سروریک دیتابیس ساختم و تیبل های بانک اکسس را در آن ایمپورت نمودم ولی متأسفانه نتوانستم از محیط اکسس جدول های ایمپورت شده به اسکیو ال را لینک نمایم لطفاً در این مورد به دو تصویر ضمیمه عنایت داشته باشید .