PDA

View Full Version : کمک در نوشتن یک کد ساده

emami.sie
جمعه 05 تیر 1388, 19:23 عصر
با سلام
در فایل ضمیمه و فرم نمونه من می خوام بعد از زدن کلید Close اتفاقات زیر بیفته:
1- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه yes رو بزنه و فرم بسته بشه
2- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و نخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه No رو بزنه و بدون تغییر داده ها، فرم بسته بشه
3- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بعد از زدن Close نخواد از فرم خارج بشه و بخواد به Edit خود ادامه بده، بعد از زدن کلید Close و بعد زدن Cancel، Focus فرم ترجیحا بره روی آخرین فیلدی که در اون تغییر رو اعمال کرده یا هم روی فیلد ID
4- و در صورت اعمال هیچگونه تغییری بعد از زدن کلید Close فرم بدون تغییر بسته بشه...
قبلا از تمام دوستان و اساتید بخاطر لطفشون ممنونم...
یا علی

alirezabahrami
شنبه 06 تیر 1388, 08:09 صبح
با سلام
در فایل ضمیمه و فرم نمونه من می خوام بعد از زدن کلید Close اتفاقات زیر بیفته:
1- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه yes رو بزنه و فرم بسته بشه
2- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و نخواد اونو Save کنه بعد از زدن Close گزینه No رو بزنه و بدون تغییر داده ها، فرم بسته بشه
3- اگه کاربر تغییری در داده ها بده و بعد از زدن Close نخواد از فرم خارج بشه و بخواد به Edit خود ادامه بده، بعد از زدن کلید Close و بعد زدن Cancel، Focus فرم ترجیحا بره روی آخرین فیلدی که در اون تغییر رو اعمال کرده یا هم روی فیلد ID
4- و در صورت اعمال هیچگونه تغییری بعد از زدن کلید Close فرم بدون تغییر بسته بشه...
قبلا از تمام دوستان و اساتید بخاطر لطفشون ممنونم...
یا علی

با سلام
فايل اصلاح شده را ببين
موفق باشيد

dadsara
شنبه 06 تیر 1388, 09:01 صبح
سلام
دوست عزیز جناب بهرامی آیا همین عمل را در فرمهای Unbound نیز می تواند انجام گیرد؟

alirezabahrami
شنبه 06 تیر 1388, 21:53 عصر
سلام
دوست عزیز جناب بهرامی آیا همین عمل را در فرمهای Unbound نیز می تواند انجام گیرد؟
بنده هم سلام دارم خدمت دوست بزرگوارم جناب آقای دادسرا
ببخشید امروز خیلی درگیر کار بودم . راستش همین الآن فرم مربوط به فایل فوق را بصورت Unbound در آوردم و دیدم که خاصیت dirty فرم در این حالت ظاهراً عمل نمی کند . لذا خودم هم کنجکاو شدم تا ببینم علت آن چیست؟
ارادتمند شما : بهرامی