PDA

View Full Version : گفتگو: برنامه های جانبی وکمکی اکسس

amir4_1363
دوشنبه 08 تیر 1388, 07:03 صبح
دوستان عزیز قصد من از ایجاد این تایپیک اینه که هم کارایی بالای اکسس بیشتر قابل شناخت باشه وهم اینکه برنامه های کاربردی که میتونن با اکسس رابطه داشته باشند یعنی اکسس از این حالت خشکی در بیاد معرفی بشن حالا اساتید ودوستان میتونن در این رابطه نظرات خود را بگن وراهنمائی کنن

amir4_1363
دوشنبه 08 تیر 1388, 10:00 صبح
برای شروع برنامه dct-mdbexporter101 اگه دوستان اطلاعاتی در باره این برنامه دارن وطریقه استفاده شو به ما هم توضیح بدن من از یک سایت خارجی دانلودش کردم ولی کار باهاش رو بلد نیستم چون حجمش تقریبا 800 کیلو بایت بود نتونستم اینجا بزارمش البته راجع به برقراری رابطه بین اگز بودن اکسس هستش

bita_ziba77
سه شنبه 09 تیر 1388, 15:05 عصر
برای شروع برنامه dct-mdbexporter101 اگه دوستان اطلاعاتی در باره این برنامه دارن وطریقه استفاده شو به ما هم توضیح بدن من از یک سایت خارجی دانلودش کردم ولی کار باهاش رو بلد نیستم چون حجمش تقریبا 800 کیلو بایت بود نتونستم اینجا بزارمش البته راجع به برقراری رابطه بین اگز بودن اکسس هستش

با سلام
اين برنامه فايل هاي اكسس با فرمت MDB را به طور مستقيم به فرمت CSV تبديل مي كند.

Comma Separated Values)CSV)

نوعي فرمت فايل هاي كامپيوتري براي ذخيره كردن اطلاعات پايگاه داده اي در فرمت اسكي كه در آن هر فيلدي توسط يك كاما( ،‌) جدا مي شود.

bita_ziba77
سه شنبه 09 تیر 1388, 15:11 عصر
نرم افزارMDE Unlocker
براي باز كردن قفل فايل هاي اكسس با پيوند MDE

سايت مرتبط :
http://www.everythingaccess.com/mdeunlocker.htm

amir4_1363
سه شنبه 09 تیر 1388, 15:23 عصر
البته برنامه آن لوکر را دارم کار باهاش رو هم بلدم یک برنامه دیگه هم برای باز کردن پسورد فایلهای افیس دارم که چون حجمش زیاده نمیتونم بزارم خوب اگه برنامه دیگه ای که به اکسس ربط داره رو معرفی کنید ممنون میشم مثلا من دنبال برنامه ای هستم که بشه تصاویر متحرک رو به فرم اضافه کرد

Ali_Fallah
سه شنبه 09 تیر 1388, 21:16 عصر
البته برنامه آن لوکر را دارم کار باهاش رو هم بلدم یک برنامه دیگه هم برای باز کردن پسورد فایلهای افیس دارم که چون حجمش زیاده نمیتونم بزارم خوب اگه برنامه دیگه ای که به اکسس ربط داره رو معرفی کنید ممنون میشم مثلا من دنبال برنامه ای هستم که بشه تصاویر متحرک رو به فرم اضافه کرد
دوست خوبم شما كه برنامه آن لوکر را داريد و كار با انرا هم بلد هستيد چرا در اينجا همان برنامه را آپ نكرده و نحوه كار با آن را ياد نميديد؟

amir4_1363
چهارشنبه 10 تیر 1388, 09:24 صبح
البته لینک ان لوکر رو بیتا عزیز گذاشتند اما برای کار با ان لوکر باید بگویم
راستی باید بگم که این ورژن فقط برای افیس 97 ، 2000 ، xp ،2002 ، و2003 کاربرد دارد وکارایی با آن هم خیلی راحت است فقط کافیست برنامه را از منوی استارت اجرا کرده ومطابق تصویر به مرحله بعد بروید در مرحله 2 فایل mde خود را انتخاب کنید ودر اخر هم فرمان تبدیل mde به mdb را با زدن دکمه آخر صادر می کنید

HPARHIZI
چهارشنبه 10 تیر 1388, 14:59 عصر
البته لینک ان لوکر رو بیتا عزیز گذاشتند اما برای کار با ان لوکر باید بگویم
راستی باید بگم که این ورژن فقط برای افیس 97 ، 2000 ، xp ،2002 ، و2003 کاربرد دارد وکارایی با آن هم خیلی راحت است فقط کافیست برنامه را از منوی استارت اجرا کرده ومطابق تصویر به مرحله بعد بروید در مرحله 2 فایل mde خود را انتخاب کنید ودر اخر هم فرمان تبدیل mde به mdb را با زدن دکمه آخر صادر می کنید
دوست عزيز لينك برنامه بالا كه demo هستش آيا شما با دمو كار ميكنيد ؟
اگه نسخه full برنامه رو دارين برامون بزاريد خيلي نياز ميشه ..
با تشكر و موفق باشيد.

mosaArabi
چهارشنبه 10 تیر 1388, 16:09 عصر
با سلام
اینم فایل آنلوکر غير Demo خدمت دوستان البته مجبور شدم در 2پارت بذارم . هر دو فایل را از RARخارج کنید و کنار هم بگذارید بعد می تونید روی شکل قفل زرد کلید کنید تا برنامه اجرا بشه
پارت 1

mosaArabi
چهارشنبه 10 تیر 1388, 16:12 عصر
با سلام
پارت 2 آنلوکر خدمت دوستان
راستی در خصوص کار با برنامه خدمت دوستانی که برای اولین بار از برنامه استفاده میکنند بگم که بعد از تبدیل برنامه تغییرات را روی برنامه انجام دهید (اکسس)و بعد دوباره فایل اکسس را به حالت اول MDEبرگردانید تا برنامه قابلیت اجرایی داشته باشد
موفق باشید

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 10 تیر 1388, 20:41 عصر
ورژن برنامه3.1 يا 3.20 مال كدومه ؟

amir4_1363
پنج شنبه 11 تیر 1388, 06:49 صبح
البته برنامه ربعدی رو که میخوام بهتون معرفی کنم access recovery هستش منتها چون حجمش زیاده نمیتونم بزارمش این برنامه برای بدست اوردن پسورد فایلهای اکسس هست هر کسی هم این برنامه رو میخواد میلشو بده تا براش بزارم

amir4_1363
پنج شنبه 11 تیر 1388, 08:29 صبح
به خاطر استفاده کردن دوستان برنامه رو تو یه سایت دیگه اپلود کردم که میتونید از ادرس زیر اونو براحتی دانلود کنید
http://www.4shared.com/file/115460332/8eb8a06a/access_recovery.html

amir4_1363
پنج شنبه 11 تیر 1388, 12:39 عصر
دوستان نمیخواهند در این زمینه راهنمایی کنند

amir4_1363
شنبه 13 تیر 1388, 09:32 صبح
اگر دوستان اطلاعاتی درباره این برنامه دارن اطلاعاتشون رو هم در اختیار ما هم بزارند تا ما هم یه چیزی یاد بگیریم

amir4_1363
سه شنبه 16 تیر 1388, 07:37 صبح
یعنی هیچ یک از دوستان درباره برنامه های فوق اطلاعاتی ندارند

amir4_1363
سه شنبه 16 تیر 1388, 11:08 صبح
:: MDB View جايگزين مناسب برای Microsoft Access ( در حالت خاص ) ::

http://www.dynamicwebtraining.com.au/images/Product%20logos/Logo_Access_2003.jpgاين بار نرم افزاري را معرفي خواهم كرد كه در برخي از موارد ميتواند بسيار مفيد باشد و البته در اين حالت خاص به عنوان جايگزين مناسبي براي نرم افزار MS Access محسوب شود ( تنها در حالت خاصي كه در ادامه عرض ميكنم ).
آيا تا به حال برايتان پيش آمده است كه به صورت كاملا ناگهاني و فوري نياز داشته باشيد كه يك بانك اطلاعاتي Access را كه همان طور كه ميدانيد داراي پسوند MDB ميباشد ، مشاهده نموده و يك سري اطلاعات خاص را از آن بيرون بكشيد ؟
اگر در اين حالت برنامه MS Access بر روي سيستم شما نصب نباشد و شما هم فرصت كافي براي نصب آن را نداشته باشيد ، چه خواهيد كرد ؟
نرم افزاري كه هم اكنون معرفي ميكنم كارش اين است كه به وسيله آن ميتوانيد در سيستمي كه برنامه MS Access بر روي آن نصب نشده است ، به سادگي محتويات يك فايل MDB را مشاهده كرده و اطلاعات آن را استخراج نماييد. نام اين برنامه مفيد MDB View ميباشد و حجم آن تنها 440 كيلوبايت ميباشد.
با كمك اين نرم افزار بسيار كم حجم و ساده ميتوانيد فايلهاي MDB را باز نموده و به سادگي اطلاعات آنها را در يك فايل HTML و يا CSV ذخيره نماييد و يا اگر به قسمت خاصي از يك رديف نياز داريد آن را در clipboard ويندوز كپي نموده و سپس توسط يك اديتور متني آن را مشاهده و ذخيره نماييد.
توجه داشته باشيد كه اين برنامه ساده به هيچ وجه نميتواند به عنوان جايگزين كامل براي MS Access محسوب شود ، بلكه تنها در حالات اضطراري و در ادارات و در سيستمهايي كه به برنامه MS Access به هر دليلي دسترسي ندارند ، ميتواند بسيار مفيد باشد .

ما نميتوانيم به کسي چيزي ياد دهيم فقط ميتوانيم به ديگران کمک کنيم تا خودش چيزي را ياد بگيرد " سقراط "

amir4_1363
چهارشنبه 17 تیر 1388, 07:02 صبح
بابا ایول ما خیال میکردیم اساتید به فکر شاگردا هم هستند ماخواستیم در این رابطه به ما کمک کنید تا اطلاعاتمون در این زمینه زیاد بشه گویا هیچ یک از دوستان تمایلی ندارند در این زمینه همکاری کنند

amir4_1363
شنبه 20 تیر 1388, 13:36 عصر
یه خورده همت کنید

nabeel
شنبه 20 تیر 1388, 14:01 عصر
amir4_1363 سلام

فایلی که در پست شماره 15 گذاشتید ABarCode هستش
ابن اکتیو ایکس ( گونه Add-ins هم داره ) جهت ایجاد بارکد در داخل برنامه های مجموعه آفیس هستش
اطلاعات تکمیلی رو میتونی در وبسایت این شرکت مطالعه کنی

آدرس وب سایت (http://www.abarcode.net/en/default.asp)

امیدوارم در ادامه هدفت موفق باشی و دلسرد نشی

amir4_1363
یک شنبه 21 تیر 1388, 07:51 صبح
نبیل جان دستت درد نکنه بغیر از برنامه هایی که تا الان تو این تایپیک معرفی شده ایا برنامه های دیگری هم هستند که در بهبود وضعیت اکسس وپیشرفت آن به ما معرفی کنید

nabeel
یک شنبه 21 تیر 1388, 17:47 عصر
سلام
amir4_1363
تعدادی رو توی وبلاگم (http://npmpro.blogfa.com) معرفی کرده بودم , دیگه اینجا تکرار نمیکنم

موفق باشید

amir4_1363
دوشنبه 22 تیر 1388, 11:28 صبح
nabeel عزیز دستتون درد نکنه اما بازم هر چی دنبال یک برنامه ای میگردم که بتون حداقل فایل اکسس رو به صورت ستاپ یا کرک دار بکنه وبا سریال نامبر نصب بشه حالا اگر بعد از نصب با فرمت mdb باشه ایراد نداره

nabeel
دوشنبه 22 تیر 1388, 13:36 عصر
سلام

وبا سریال نامبر نصب بشه

توي وبلاگ بود كه ؟

با فرمت mdb كه اشكال داره دوست من .

موفق باشي

amir4_1363
سه شنبه 23 تیر 1388, 06:46 صبح
من ندیدم اگه لطف کنید اینجا بزارید ممنون میشم تا هم من هم بقیه دوستان ازش استفاده کنند

nabeel
سه شنبه 23 تیر 1388, 14:40 عصر
سلام amir4_1363

اگه با دقت بيشتري بررسي كنيد ملاحظه ميكنيد كه هست

البته اگه قبلاً با دقت بررسي كرديد و نبود ، احتمالاً من در تشخيص نياز شما دچار اشتباه شدم و منظورتون رو به درستي متوجه نشده بودم
با تمامي اين اوصاف در داخل وبلاگ دو نمونه ( با توجه به برداشت من ) وجود داره كه جهت وابسته نمودن يك فايل اكسس به شماره سريالي منحصر به فرد ، ميتونه مورد استفاده قرار بگيره
( Trial Keeper Professional و CPSD Semi Trial Keeper )

موفق باشيد