PDA

View Full Version : اضافه کردن موارد گرافیکی وزیبا سازی محیط فرم در اکسس

amir4_1363
چهارشنبه 10 تیر 1388, 10:48 صبح
تا حالا جایی ندیدم که تو اکسس از قالبهای گرافیکی بالا مثلا تصاویر متحرک برای یاتن ها یا حتی فرم یه چیزی شبیه به تصاویر متحرک یا اسکرین سیورها در قالب فرم استفاده بشه یا نه یا اصلا در اکسس همچون قابلیتی وجود داره یا نه البته برای شروع یک نمونه که از همین سایت گرفتم رو گذاشتم ولی می خوام خیلی بالاتر از این باشه

alirezabahrami
چهارشنبه 10 تیر 1388, 15:19 عصر
تا حالا جایی ندیدم که تو اکسس از قالبهای گرافیکی بالا مثلا تصاویر متحرک برای یاتن ها یا حتی فرم یه چیزی شبیه به تصاویر متحرک یا اسکرین سیورها در قالب فرم استفاده بشه یا نه یا اصلا در اکسس همچون قابلیتی وجود داره یا نه البته برای شروع یک نمونه که از همین سایت گرفتم رو گذاشتم ولی می خوام خیلی بالاتر از این باشه
با سلام
نمونه هاي ديگر را نيز در فايل ضميمه ببينيد!
موفق باشيد

alirezabahrami
چهارشنبه 10 تیر 1388, 17:31 عصر
با سلام
نمونه هاي ديگر را نيز در فايل ضميمه ببينيد!
موفق باشيد

با سلام مجدد
فايل ضميمه در محيط vba تهيه و طراحي شده و براي اجراي آن بايد برنامه ويژوال بيسيك را نصب كرده باشين. يك اسكرين سيور مربوط به بارش برف است . و اگر اساتيد بزرگوار تغييرات و اصلاحات لازم در كد هاي آن جهت استفاده درمحيط اكسس ميدادند خيلي جالب ميشد . البته خودم تا اندازه اي در جهت تغييرات كد هاي آن كلنجار رفتم ولي متأسفانه موفق به اجراي آن نشدم .

amir4_1363
پنج شنبه 11 تیر 1388, 07:02 صبح
ممنون ازتون ولی ما داریم راجع به اکسس بحث میکنیم نه vb ونکته بعدی ایا امکان تغییر شکل کامند ها هستش یا نه یعنی از شکل چهار ضلعی به دایره یا مثلث یا شکل خاص دیگری یا حتی از ایکونها میشود در این زمینه استفاده کرد یا نه

amir4_1363
یک شنبه 14 تیر 1388, 13:14 عصر
اگه دوستان همکاری داشته باشند در این خصوص مطئمنا به جاهای خوبی میرسیم

amir4_1363
سه شنبه 16 تیر 1388, 09:45 صبح
ظاهرا فایل بالا رو دوستان یا ندیدند یا اینکه هیچ تمایلی به بحث زیبا سازی محیط برنامه ها رو ندارند در صورتی که امروزه ظاهر کار هم مهم هست

amir4_1363
یک شنبه 21 تیر 1388, 11:55 صبح
اگه خودتون به این چیزا علاقه ندارین لا اقل به ما کمک کنید تا تو این زمینه بریم جلو

mohammadsaleh
یک شنبه 21 تیر 1388, 14:15 عصر
سلام دوست عزيز

همانطور كه شما هم اشاره كرديد ظاهر برنامه را بايد زيبا كرد. من خودم به اين موضوع اهميت زيادي ميدم . چند روز پيش در حال تهيه برنامه اي بودم كه به فكر ايجاد ظاهري شبيه برنامه يوليد افتادم . با استفاده از برنامه ويرايش تصاوير قسمت هاي مورد نياز رو جدا كردم و به فرم افزودم . البته اگه بخواهي زيبايي كارو ببيند بايد زمينه كار را با قسمت منو از نظر رنگ و تركيب هماهنگ كنيد . درضمن رزولوشن را هم 1024 در 768 قرار بديد.

اين مدل ميتوني با طراحي تو برنامه هاي ويرايش تصاوير به شكل هاي دلخواه شما براي كامند ها توسعه پيدا كنه .

البته يه مطلب رو هم بگم كه اگه تصاوير مورد استفاده زياد بشن در رويداد موس مو ممكنه كه در بعضي تصاوير پنهان يا اشكار لرزش و پرش ديده بشه كه جالب نيست و اميدوارم دوستان با ايده هاي خود باعث بهتر شدن نمايش بشوند

با تشكر .
من علمني حرفا فقد صيرني عبدا . امام علي عليه السلام

amir4_1363
دوشنبه 22 تیر 1388, 06:36 صبح
واقعا قشنگ بود منظور من هم همین موارد بود که دوستان خیلی در این زمینه همت نمی کنند