PDA

View Full Version : ارتباط 2فرم

goli2020
پنج شنبه 11 تیر 1388, 11:45 صبح
سلام:
ميخوام از يك فرمي به نام مشتري به فرم ديگه اي به نام پرسنل مشتري وصل بشم ، بدين صورت كه اطلاعات مشتري را كه داخل يك فرم وارد كردم يك جايي را كه كليك كنم بره دقيقاَ اون صفحه اي از فرم پرسنل مشتري را باز كند كه مربوط به نام همان مشتري است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir4_1363
پنج شنبه 11 تیر 1388, 12:25 عصر
من دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم اما یه نمونه برات گذاشتم اگه هرجائیش ایراد داشت بگو تا کاملترش کنم

alirezabahrami
پنج شنبه 11 تیر 1388, 18:40 عصر
سلام:
ميخوام از يك فرمي به نام مشتري به فرم ديگه اي به نام پرسنل مشتري وصل بشم ، بدين صورت كه اطلاعات مشتري را كه داخل يك فرم وارد كردم يك جايي را كه كليك كنم بره دقيقاَ اون صفحه اي از فرم پرسنل مشتري را باز كند كه مربوط به نام همان مشتري است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
فایل نمونه را ببین!
موفق باشید

goli2020
شنبه 13 تیر 1388, 15:24 عصر
آقاي بهرامي دستتون درد نكنه درست همون چيزي بود كه مي خواستم اما براي من اجرا نميشه:(

alirezabahrami
شنبه 13 تیر 1388, 20:21 عصر
آقاي بهرامي دستتون درد نكنه درست همون چيزي بود كه مي خواستم اما براي من اجرا نميشه:(
با سلام
در فایل خودت تغییرات کوچکی دادم .ببین درست شد!
موفق باشید

goli2020
یک شنبه 14 تیر 1388, 08:56 صبح
سلام آقاي بهرامي بازم ممنون خيلي خوب بود:
اما فقط مستري اول كه خودتون وارد كردين درست كار مي كنه!!!!
دومي رو كه من ميام وارد مي كنم error زير را مي دهد؟!!!!چرا؟

dadsara
یک شنبه 14 تیر 1388, 09:28 صبح
سلام آقاي بهرامي بازم ممنون خيلي خوب بود:
اما فقط مستري اول كه خودتون وارد كردين درست كار مي كنه!!!!
دومي رو كه من ميام وارد مي كنم error زير را مي دهد؟!!!!چرا؟
سلام
بخاطر نوع ارتباطات شما می باشد
نمونه اصلاح شده جنابعالی

goli2020
یک شنبه 14 تیر 1388, 12:29 عصر
دست همگي درد نكنه اما چرا من وقتي مي خوام اين قسمتو در برنامه ي اصلي خودم اجرا كنم وقتي كليد پرسنل مشتري رو در فرم moshtariكليك ميكنم ميگه enter parameter value
(Query1!customerID):ناراحت:

amir4_1363
یک شنبه 14 تیر 1388, 13:42 عصر
اولا که در کوئری مربوطه برای فیلد customerID شرط گذاشتید که وسورس فرم شما هم از اون کوئری هست که با توجه به اون فیلتر وکلید جستجو عمل میکند در واقع وقتی که شما فرمتون رو باز می کنید به علت شرط موجود در کوئری از شما مقداری را از فیلد customerID یا همان نام شرکت ( منظور مقداری که خودتان به عنوان داده وارد کرده اید که در این برنامه 1، 2 و... می باشد) در خواست میکند تا بر اساس ان مقدار مورد نظر شما را جستجو یا در واقع فیلتر نماید

" ما نمیتوانیم به کسی چیزی یاد دهیم فقط میتوانی به دیگران کمک کنیم تا خودش چیزی را یاد بگیرد " سقراط