PDA

View Full Version : سوال: کندی در دو سایت از چهار سایتی که با کد یکسان روی همان سرور هستند

Barbababak
پنج شنبه 11 تیر 1388, 13:11 عصر
با سلام
من چند تا سایت آپلود کردم که کد یکسان دارند و تفاوت در حجم بانک اطلاعاتیشونه. همه سایتها روی یک میزبان مشترک قرار گرفته اند و بانک اطلاعاتیشون اکسس.
تعداد رکوردهای هر سایت

نخستین سایت : 50 رکورد - زمان پاسخگویی یک صفحه : نیم ثانیه (بانک اطلاعاتی 2 مگابایت)
سایت دوم : 1000 رکورد - زمان پاسخگویی یک صفحه : نیم ثانیه (بانک اطلاعاتی 7 مگابایت)
سایت سوم : 2700 رکورد - زمان پاسخگویی یک صفحه : نزدیک به یک ثانیه (بانک اطلاعاتی 18 مگابایت)
سایت چهارم : 12000 رکورد - زمان پاسخگویی یک صفحه : یک ثانیه (بانک اطلاعاتی 110 مگابایت)

مشکل من اینجاست که گاهی دو سایت آخر که اطلاعات بیشتری دارند کند میشند جوری که حتی پاسخشون به جای ثانیه به چند دقیقه میرسه. عجیب اینجاست که سایت آخر در روز فقط حدود 1000 بازدید داره و سایت یکی مانده به آخر 3000 بازدید. با این بازدید کم چرا بعضی از شبها چند ساعت قبل و بعد از ساعت 9 این مشکل برای سایت پیش میاد؟ گاهی همزمان با کند شدن دو سایت آخر کنترل پانل میزبان هم بسیار کند میشه و دیر جواب میده

فکر میکنید مشکل کار از کجا باشه
این رو هم بگم که تمام ضuery های بانک اطلاعاتی ساده اند و از یک جدول تک اطلاعات رو دریافت میکنند و query چند جدوله در کد استفاده نشده. در همه select ها نام فیلدها آورده شده و از * استفاده نشده.

آیا باید سرور رو تغییر بدم یا مثلا بانک اطلاعاتی رو بیارم روی sql server؟

مهدی قربانی
شنبه 13 تیر 1388, 11:48 صبح
سلام
دوست عزيز شما بانك رو بدون دخالت اينترفيستون تست كنيد اگر در اين وضعيت مشكلي نباشه و عملكرد كوئريها نرمال بود اونقت اشكال موجود بر ميگرده به مواردي مثل اشكال در اينترفيس وب شما و يا ارتباطات تعريف شده كه قاعدتاً محل پيگيريش بخش MS Access نخواهد بود و بايد از طريق بخشهاي مرتبط پيگيري كنيد .

Barbababak
سه شنبه 16 تیر 1388, 15:25 عصر
من سایت رو روی کامپیوتر خودم بدون مشکل بالا میارم و هر صفحه تا یک یا یک و نیم ثانیه ساخته میشه
روی سرور هم معمولا اینطور هست مگر در ساعتهای عصر تا شب که دوباره از ساعت دوازده به بعد خوب میشه