PDA

View Full Version : كم شدن 1 فيلد از 2 فيلد

goli2020
جمعه 12 تیر 1388, 20:14 عصر
من يك برنامه دارم كه هم شامل صدور فاكتور و هم شامل انبار داري ،كه در قسمت انبار داري يك فرم براي نام كالا و جايگاهش در انبار دارم،مي خوام يك فرم داشته باشم(input/out put) كه تعداد كالاهايي را كه وارد انبار ميشود + كالاهايي را كه از انبار خارج مي شود (به 2 دليل 1-مصزف داخلي 2- مصرف فروش) كه اين خروجي ها از ورودي ها كم مي شود ايجاد كنم. اما نمي دونم كه چيكار كنم كه كالاهايي را كه از طريق فاكتور به فروش ميرسند در قسمت خروجي فرم input/out put ام كم بشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(در واقع ميخوام فيلد تعداد كالاهاي وروديم از 2فيلد يكي فيلدي كه در فرم فاكتورم به عنوان تعداد است و يك فيلد ديگر به عنوان خروجي داخلي كه در همان فرم input/output ام است كم شود)

amir4_1363
شنبه 13 تیر 1388, 09:20 صبح
دوست عزیز به این تایپیک یه سر بزن امیدوارم کارت راه بیفتهhttp://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=482303&postcount=1

amir4_1363
شنبه 13 تیر 1388, 09:25 صبح
اینم یک نمونه دیگه که دوستان همین سایت اماده کردند البته اگر من مثالهای دوستان رو زیاد براتون میزارم بخاطر اینه که زحمات دوستان از یاد نره دوم اینه تو برنامه برای سرعت عمل هم که شده بهتره از سورس های اماده هم کمک گرفت اما اگر در همچون مواردی نمونه ای موجود نبود یک نمونه تازه برایتان میگذارم