PDA

View Full Version : سوال: چه زباني؟چه پروژه اي؟

alimollaye
شنبه 13 تیر 1388, 08:17 صبح
:متفکر:سلام دوستان.راستش تعطيلات تابستوني من هم داره شروع مي شود.مي خواستم در تابستان يک پروژه ي برنامه مويسي خفن را شروع کنم.اماا ز آنجايي که تجربه ي کمي دارم مي خواستم که دوستان به من در اين زمينه کمک کنند.من مي خواهم پروژه اي را شروع کنم که اولا بدرد بخور باشه .يعني بتونه گره اي از کار ديگران باز کنه .به همين دليل بايد بدانم که چه کاستي هايي در دنياي نرم افزار امروز وجود دارد.دوما مي خواستم اين پروژه واسا خودم هم سود آور باشد.راستش نمي دونم بايد رو چه پروژه اي و با چه زباني شروع به کار کنم.
اگر مرا راهنمايي کنيد بسيار ممنون خواهم شد.

با تشکر.
موفق و پيروز و سر بلند باشيد.:لبخند:

MMMYousefMMM
شنبه 13 تیر 1388, 20:25 عصر
دوست گرامی با ویژگیهایی که شمردید فکر نمیکنم تنهایی بتوانی از عهده آن برایی. بهتره اول یک تیم برنامه نویسی تشکیل دهی سپس شروع به تحلیل دنیای نرم افزار نمایید.

JaguarXF
یک شنبه 14 تیر 1388, 04:52 صبح
WorkFlow ی یک آزمایشگاه رو یاد بگیر. تازه اون هم فقط یک آزمایشگاه خاص . مثلا آزمایشاتی که برای بیماریهای ویروسی انجام میدن!
بعد سعی کنید اون رو به work flow ئئ تبدیل کنید که قابل پیاده سازی توسط یک تیم برنامه نویسی باشه.
بعد پیاده سازیش کنید

این احتمالا تابستون امسال و سالهای دیگه رو پر میکنه! و آخرش هم پروژه پایانی خواهد شد! و با فروشش هم میشه خرج دوران تحصیل و بیشتر رو درآورد. بعد هم میشه شرکتی تاسیس کرد و ادامه اش داد .
این تازه میشه برای یک آزمایشگاه از یک بیمارستان ! من واقعا نمیدونم این همه برنامه فارسی که ادعا میکنند کل سیستم یک بیمارستان رو اتوماسیون کرده اند این همه اعتماد بنفس رو از کجا میارند!

موفق باشید

aghamirzaei_b
یک شنبه 14 تیر 1388, 11:34 صبح
:متفکر:سلام دوستان.راستش تعطيلات تابستوني من هم داره شروع مي شود.مي خواستم در تابستان يک پروژه ي برنامه مويسي خفن را شروع کنم.اماا ز آنجايي که تجربه ي کمي دارم مي خواستم که دوستان به من در اين زمينه کمک کنند.من مي خواهم پروژه اي را شروع کنم که اولا بدرد بخور باشه .يعني بتونه گره اي از کار ديگران باز کنه .به همين دليل بايد بدانم که چه کاستي هايي در دنياي نرم افزار امروز وجود دارد.دوما مي خواستم اين پروژه واسا خودم هم سود آور باشد.راستش نمي دونم بايد رو چه پروژه اي و با چه زباني شروع به کار کنم.

با تشکر.

مدتی این مثنوی تاخیر شد ... مهلتی باید تا خون شیر شد

mehdi_turbo
پنج شنبه 25 تیر 1388, 21:44 عصر

با تشکر.

سلام
به نظر من نمي خاد يكه دفعه يه قدم خيلي بلند برداري كه نتوني انجامش بدي و سر خورده بشي
هر كاري را بايد پله پله انجام داد ، اگه بخاي يكدفعه از نردبان 10 پله بري بالا ممكن بيفتي پايين
( البته خدايي نكرده ... زبونم لال ..)
البته اگر قبلا كاري نكردي

ولي هر پروژه اي كه مي خاي شروع كني اول تمام جوانب كار را بسنج بعد شروع كن

به نظر من فعلا بازار در كار تحت شبكه و نرم افزار هاي تحت شبكه است

موفق باشي