PDA

View Full Version : سوال: خالي كردن اطلاعت از جدولها و فراخواني مجدد آنها

alijoon2000
شنبه 13 تیر 1388, 10:37 صبح
سلام
من يه برنامه نوشتم كه كارهاي حساب داري يه پاساژ و انجام ميده
اما الان به يه مشكل خوردم
اونم اينه كه مي خوام اطلاعات مربوط به سال 87 و از جدول اصليم ببيرم و جاي ديگه ذخيره كنم
اما نميتونم
به عبارتي مي خوام مقادير همه جدولها كه مربوطه به سال 87 هستند پاك شوند ولي هر بار كه خواستم بتونم دوباره اونا رو صدا بزنم و همه اطلاعات و چك كنم
حتي اگر بشه اطلاعات رو جاي ديگه هم ذخيره كرد و دوباره فراخواني بشن مشكل نداره
ممنون ميشم اگر كمكم كنيد

يا حق

مهدی قربانی
شنبه 13 تیر 1388, 11:17 صبح
سلام
شما مي تونيد يك كپي از جدول فعلي تهيه كنيد البته فقط Structure جدول رو ، بعد با استفاده از كوئري Append اطلاعات مورد نظر رو به جدول جديد كه بايگاني شما محسوب ميشه منتقل و بعد با استفاده از يك كوئري Delete همون اطلاعات رو از جدول اصلي حذف كنيد در رابطه با كوئريهاي ذكر شده نمونه و مطالب متنوع در تالار ارائه شده جستجو كنيد .

alijoon2000
شنبه 13 تیر 1388, 12:16 عصر
جناب قرباني من اين كار و انجام دادم ميخوام ببينم آيا رهكار بهتري وجود دارد؟
براي تخليه به اين روش بايد سوالهاي زيادي را جواب بدم مثلا براي من بايد 6 بار بگم كه اطلاعات سال 87را خالي كند
اگر روش ساده تري وجود دارد لطفا راهنمايي كنيد
مرسي

يا حق

مهدی قربانی
شنبه 13 تیر 1388, 18:23 عصر
سلام
اگر منظور شما صدور پيغامهاي اخطار برنامه هست كه اين مورد بسادگي قابل حل شدنه كافيه SetWarnings رو قبل از اجراي كوئري ها False كرده و بعد True كنيد .

حسن شاهدوست
شنبه 13 تیر 1388, 19:04 عصر
آقای قربانی حالا اگر ما بخواهیم اطلاعات داخل جداول بانک خودمون رو به بانک دیگری با همان جداول کپی کنیم باید چکار کنیم
ممنون می شم

مهدی قربانی
یک شنبه 14 تیر 1388, 09:30 صبح
سلام
جناب شاهدوست همونطوري كه در پست اول عرض كردم براي انتقال يا كپي اطلاعات به جدولي خاص در همون بانك يا يك بانك ديگه بهترين ابزار كوئري Append هست در واقع مقصد در كوئري Append‌فقط به داخل بانك جاري ختم نميشه بلكه شما مي تونيد جداول موجود در بانكهاي خارجي رو هم بعنوان مقصد تعيين كنيد .