PDA

View Full Version : جستجو در ریپورت

amir4_1363
یک شنبه 14 تیر 1388, 07:21 صبح
کسی میتونه منو راهنمایی کنه که ایا میشه در ریپورت جستجو کرد یا نه....؟

amir4_1363
سه شنبه 16 تیر 1388, 07:42 صبح
یعنی در این رابطه هیچ یک از دوستان و اساتید نمیتونن مارو در این خصوص یاری کنند

amirzazadeh
سه شنبه 16 تیر 1388, 07:55 صبح
یعنی در این رابطه هیچ یک از دوستان و اساتید نمیتونن مارو در این خصوص یاری کنند
دوست من در حالت عادي اين كار امكانپذير نيست مگر اينكه گزارشت رو به فرمت هاي ديگري اكسپورت كني مثل اكسل ،اكروبات ريدر(pdf) ،كريستال ريپورت .....
..............
موفق باشيد

amir4_1363
سه شنبه 16 تیر 1388, 08:23 صبح
یعنی منظورتون اینه که ریپورت رو به مثلا اکسل اکسوپورت کنم بعد تو اکسل جستجو کنم

amirzazadeh
سه شنبه 16 تیر 1388, 09:48 صبح
یعنی منظورتون اینه که ریپورت رو به مثلا اکسل اکسوپورت کنم بعد تو اکسل جستجو کنم
اگر قصد جستجو دارين من شخصا pdf رو ترجيح ميدم.

amir4_1363
سه شنبه 16 تیر 1388, 09:59 صبح
منظورم اینه که مثلا شما 1000 داده دارین واین داده ها رو با فرم کدنویسی یا کوئری از سه یا چهار فیلتر گذرانده اید و بعد از اینهمه فیلتر داده ها به 150 رسیده اند حال در این 150 داده فیلتر شده در ریپورت شما میخواهی یک رکورد یا یک داده مورد نظر خود را بیابی که در کدام صفحه قرار دارد که همان صفحه را پرینت بگیری

amirzazadeh
سه شنبه 16 تیر 1388, 11:46 صبح
منظورم اینه که مثلا شما 1000 داده دارین واین داده ها رو با فرم کدنویسی یا کوئری از سه یا چهار فیلتر گذرانده اید و بعد از اینهمه فیلتر داده ها به 150 رسیده اند حال در این 150 داده فیلتر شده در ریپورت شما میخواهی یک رکورد یا یک داده مورد نظر خود را بیابی که در کدام صفحه قرار دارد که همان صفحه را پرینت بگیری
خوب دوست من اينجا يك سئوال براي من پيش مياد و اون اينكه چرا شما از ابتدا ركورد مورد نظر رو فيلتر نميكنين تا نيازي نباشه مجددا اون رو جستجو كرده و بعد پرينت بگيرين؟ ولي به هر حال بازم پيشنهاد ميكنم از طريق نصب برنامه pdf creator يك پرينتر مجازي ايجاد كنين و گزارش مورد نظر رو با اون به pdf تبديل و بعد از صفحه موردنظر از طريق جستجو پرينت بگيرين.
...........................
موفق باشيد

amir4_1363
سه شنبه 16 تیر 1388, 11:57 صبح
همان طور که توضیح دادم ریپورت مورد نظر از چندین فیلتر گذشته وتازه برای جمع یک فیلد خاص دچار مشکل میشوم ونمیخواهم که فیلترها زیاد شود میخواهم مستقیما در همان ریپورت یک جستجو انجام دهم