PDA

View Full Version : مشکل در کار با Mswinsck.ocx

ehsan-avr
دوشنبه 15 تیر 1388, 21:24 عصر
سلام دوستان
یه مشکل عجیب موقع کار با Mswinsck.ocx پیدا کردم که اگه دوستان منو راهنمایی کنن ممنون میشم.در واقع میخوام یه قسمت تو برنامه هام بزارم که کاربر مستقیما بتونه به من ایمیل بزنه:لبخند:
وقتی کامپیونت رو به برنامه اضافه می کنم اضافه میشه ولی وقتی میخوام اونو بزارم رو فرم خطا میده. یه عکس هم از خطا میزارم دوستان منو راهنمایی کنن. اینم بگم که در اول که به فایل شک داشتم رفتم اونو دوباره دانلود کردم و مشکل از فایل نیست.
http://www.gigaimage.com/images/27656pg60i3itlp8vudz.jpg

Felony
دوشنبه 15 تیر 1388, 21:35 عصر
اگر پیغام رو با دقت مطالعه میکردید به راحتی متوجه می شدید ، باید نسحه ی کامل کامپوننت رو استفاده کنید ، این نسخه که شما دارین نیاز به سریال داره .

alih110
دوشنبه 15 تیر 1388, 22:09 عصر
دوست عزیز اینو برات آپلود کردم دانلود کن و از این استفاده کن ببین کارت راه میفته !!1

ehsan-avr
سه شنبه 16 تیر 1388, 22:40 عصر
سلام
از راهنماییتون ممنونم . من فایلی که دوست خوبمون alih110 فرستادن رو دانلود کردم ولی بازم همون خطا رو میده:عصبانی++:

Payman62
چهارشنبه 17 تیر 1388, 03:33 صبح
سلام.
شما از winsock خود ویبی استفاده میکنید؟ برنامه ای ویبی که نصب کردید رجیستر شدس؟

ehsan-avr
چهارشنبه 17 تیر 1388, 21:01 عصر
سلام
من اول از Mswinsck.ocx خود ویبی استفاده کردم که کار نکرد و به صورت جدا هم که استفاده می کنم همون ارور رو میده .
در ضمن ویبی من رجیستر شده است و تعجب من از این مشکل اینه که تمام کامپیونت ها رو من آزمایش کردم و همشون کار میکنن و فقط این یکی کار نمیکنه!
آیا این ممکنه که مشکل از ویندوز من باشه؟

ehsan-avr
پنج شنبه 18 تیر 1388, 23:08 عصر
سلام به همگی
آقا مشکل من حل شد! آخر هم نفهمیدم مشکل از کجاست ولی وقتی ویژوال رو پاک کردم و دوباره نصب کردم کارم راه افتاد و دیگه ارور نمیده
از همه ی دوستان که منو راهنمایی کردن تشکر می کنم:بوس:

alex-m26
پنج شنبه 19 آذر 1388, 23:06 عصر
دوستان توی ویندوز هفت هم همین پیام رو می ده