PDA

View Full Version : بهترین زبان برای نوشتن برنامه

BandeKHoda
چهارشنبه 17 تیر 1388, 16:39 عصر
سلام
من اطلاع خیلی کمی از امنیت دارم و میخام یه برنامه بنویسم که به راحتی کرک نشه (میدونم همه چیز در نهایت کرک میشه).
سوالم اینه که چه زبانی رو به راحتی نمیشه کرک کرد. منظورم اینه که به راحتی Resource نشه و توسط نرم افزار های مخصوص نشه مراحل اجراش رو تریس کرد و سر از الگوریتمش درآورد؟!!

فکر کنم CPP راحت به اسمبلی تبدیل بشه ولی راجع به جاوا و دات نت اطلاعی ندارم.
ممنون میشم راهنمایی کنید:لبخندساده:

Nima NT
چهارشنبه 17 تیر 1388, 18:59 عصر
فکر کنم CPP راحت به اسمبلی تبدیل بشه ولی راجع به جاوا و دات نت اطلاعی ندارم.
در زبانهایی مثل CPP کد به اسمبلی تبدیل میشه ولی در جاوا و دات نت میشه سورس کد کامل رو از فایل اجرایی استخراج کرد.
برای امنیت فرقی نداره با چه زبانی برنامه مینوسید , امنیت به الگوریتم شما وابسته هست ولی در مورد دات نت فرق میکنه , بهتره برای مسائل امنیت و قفل ازش استفاده نشه.

tdkhakpur
چهارشنبه 17 تیر 1388, 22:38 عصر
سلام

(میدونم همه چیز در نهایت کرک میشه).

نه همچین چیزی نیست وقتی شما یک برنامه را می نویسید و الگوریتمی را داخلش پیاده سازی می کنید
ممکن هست با برنامه های جانبی کدهای نوشته شده شما را بصورت باینری و تقریبا شبیه سورس درآورد ولی پیدا کردن الگوریتم رمز شما و عبور از مجرای قفل برنامه احتیاج به تجربه دارد و هرکس تجربه بیشتری داشته باشد برنده هست.

GioTiN
یک شنبه 11 مرداد 1388, 07:31 صبح
بشین با وی بی برنامه تو بنویس بعدش موقع کامپایل از نوع P-Code استفاده کن :چشمک:
کمتر سراغ کرک برنامه های متد P-Code میرن :لبخند:
بای

ebrahimashori
شنبه 17 مرداد 1388, 01:31 صبح
بشین با وی بی برنامه تو بنویس بعدش موقع کامپایل از نوع P-Code استفاده کن :چشمک:

میشه بیشتر توضیح بدین
ترجیها قدم به قدم

csvbcscp
شنبه 22 تیر 1392, 05:40 صبح
میشه بیشتر توضیح بدین
ترجیها قدم به قدم

برای درست کردن p-code در vb در منوی project گزینه Project Properties... رو انتخاب کن
در پنجره باز شده، به تب Compile برو و گزینه ی Compile to p-Code رو انتخاب کن

اما این دوستمون که این پیشنهادو به شما کردن، فکر کنم قصد شوخی با شما رو داشتن
p-code رو راحت میشه D-compile کرد، و تبدیلش کرد به کد VB

بهترین گزینه برای اینکه برنامه شما هک نشه استفاده از یک زبانیه که به کد Native کامپایل بشه ... مثل C++
اما برنامه های تحت دات نت هم در بسیاری از موارد ی تونن دارای امنیت باشن(فقط باید استفاده درست از اونا رو بلد باشی)
در کتاب C++ بهتر است یا C# (http://ketabesabz.com/book/14229/C-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DB%8C%D8%A7-C#-) بیشتر به این موضوع پرداخته شده

متشکرم بابت سوال خوبتون