PDA

View Full Version : DataGridView

mhbshn
شنبه 20 تیر 1388, 08:13 صبح
با سلام
چگونه ميتوان بك DataGridView را بعد ورود اطلاعات در اجراي برنامه refresh كرد.اطلاعات جديد را بعد از ثبت در بانك نمايش دهد.(در vb 2008 )

developer_rahimi
شنبه 20 تیر 1388, 09:20 صبح
سلام دوست خوبم
بهترين روش اينه كه يه سابروتين مثلا بنام refreshdata تو فرمت بنويسي و داخل اون ديتاستتو كلير كني ds.clear() بعد دوباره با ديتا آداپترهات اونو Fill كني اگه گريدت بايند باشه اطلاعات جديد توش ظاهر ميشه. ضمنا پروسه فراخواني اين سابروتينو ميتوني داخل يه كنترل تايمر هم بذاري كه اينكار اتوماتيك بشه. البته اگه گريد ويوت فقط براي ديدن اطلاعاته به صلاحه كه توي كنترل تايمر بذاريش.
موفق باشي

baidin
یک شنبه 21 تیر 1388, 00:00 صبح
سلام دوست خوبم
بهترين روش اينه كه يه سابروتين مثلا بنام refreshdata تو فرمت بنويسي و داخل اون ديتاستتو كلير كني ds.clear() بعد دوباره با ديتا آداپترهات اونو Fill كني اگه گريدت بايند باشه اطلاعات جديد توش ظاهر ميشه. ضمنا پروسه فراخواني اين سابروتينو ميتوني داخل يه كنترل تايمر هم بذاري كه اينكار اتوماتيك بشه. البته اگه گريد ويوت فقط براي ديدن اطلاعاته به صلاحه كه توي كنترل تايمر بذاريش.
موفق باشي

شايد خوب باشه از event هاي ديتا گريد زماني كه داده هاي آن تغيير ميكنه استفاده كني به جاي تايمر

saeedr22
یک شنبه 21 تیر 1388, 00:45 صبح
بهترین راه اینه که یه تابع select بعد از insert بنویسی و دوباره datagrid رو fill کنی.

Reza Safa
یک شنبه 21 تیر 1388, 08:20 صبح
مي تواني دوباره همانگونه که data grid را پر کردي همانکار رادوباره انجام دهي

mortezamhd
سه شنبه 23 تیر 1388, 02:51 صبح
من از روش زیر استفاده میکنم

dgv1.datamember=" "

و بعد دوباره fill میکنم