PDA

View Full Version : از گرید به textbox

mina1363
شنبه 20 تیر 1388, 20:03 عصر
سلام دوستان
من یه فرم دارم که روش گرید دارم میخوام وقتی روی گرید ستون1 آن کلیک کردم اطلاعات اون وارد یک textbox از یک فرم دیگه بشه تا اونجایی که میدونم کدهام درسته ولی مقدار مورد نظر روی فرم دوم(textbox) ش ظاهر نمیشه باید چکار کنم؟ لازمه کدش رو بذارم؟

__Genius__
شنبه 20 تیر 1388, 20:30 عصر
کدش رو بذارین تا بهتون بگم چه کاری باید انجام بدید ، سوال مشابهی رو چند روز پیش دوستی سوال کرد توی فروم که اگه بشه اون تاپیک رو هم بهتون لینک میدم .

mina1363
شنبه 20 تیر 1388, 20:46 عصر
این کد در فرم دوم است البته یه راه دیگه هم استفاده کردم

Form4 f4 = new Form4(this);
f4.txtKolCd.Text = Convert.ToString(temp);

راه 2:

temp = int.Parse(dataGridView1.CurrentRow.Cells[0].Value.ToString());
Form4 f4 = new Form4(Convert.ToString(temp));
f4.ShowDialog();

و اینها در فرم 1 است:

public Form4(string KolCode)
{
string Temp = "";
try
{
Temp = KolCode;
txtKolCd.Text = (string)Temp;
}
catch (Exception)
{ }
}

saeid69
شنبه 20 تیر 1388, 22:34 عصر
شما خاصیت textboxرا از نوع internal بگذار وبعد
Form4 f4 = newForm4();
f4.txtKolCd=dataGridView1.CurrentRow.Cells[0].Value.ToString();
f4.ShowDialog();

mina1363
دوشنبه 22 تیر 1388, 14:47 عصر
باید بگم که نه با internal کردن نه با public کردن textbox خروجیی در فرم دوم یعنی در textbox مورد نظرم نمایش نمیده حالا چکار کنم؟

mina1363
دوشنبه 22 تیر 1388, 19:43 عصر
کسی نظر دیگه ای نداره؟ چکار کنم که اطلاعاتم از گرید روی یک فرم به روی یک textbox واقع روی یک فرم دیگه نمایش داده بشه؟

asefy2008
دوشنبه 22 تیر 1388, 20:53 عصر
پیشاپیش عذر خواهی می کنم اگر جواب درست نیست چون در حال حاظر سی شارپ ندارم.
اگر درست متوجه شده باشم شما می خواید از فرم اول اطلاعاتی رو در فرم دوم نشون بدی برای این کار باید کد اولیتون رو در فرم اول و در رویداد کلیک بنویسی و هر موقع خواستی فرم دوم رو شو کنی البته در رویداد کلیک یه شرط باید بزاری ببخشید باید برم ادامش رو بدن میگم
موفق باشید

asefy2008
دوشنبه 22 تیر 1388, 21:23 عصر
خوب داشتم می گفتم راه دومت هم اگر درست یادم باشه قسمت اول رو در فرم اول و در اون رویدادی که می خوای شو کنی ، قرار بده و کد دوم رو هم در فرم دوم.(راستی در بالا باید فرم رو پابلیک کنی البته سعی کن از روش دوم استفاده کنی چون اصولی تره)