PDA

View Full Version : قفل گذاري روي بانك Access

tarantino
یک شنبه 21 تیر 1388, 12:51 عصر
من يه ديتابيس با اكسس ساختم كه ازش تو يه برنامه ي VB استفاده مي كنم.حالا مي خام اين ديتابيس رو قفل گذاري كنم طوري كه فقط برنامه ي خودم بتونه بهش دسترسي داشته باشه؟
البته همونطور كه مي دونيد خود Access مي تونه يه پسورد براي فايل قرار بده ولي اون پسورد به راحتي با Access Password Recovey شناسايي مي شه؟!

smym271
چهارشنبه 24 تیر 1388, 22:41 عصر
سلام خدمت دوستانابتدا صفحه access را باز کرده و دکمه ctrl+o را می فشاریم ، پنجره ای باز میشه و مکان ذخیره شده ی بانک را انتخاب و سپس کنار دکمه open فلشی جهت پایین دارد ، جهت فلش را کلیک کرده و گزینه open exclusive را انتخاب میکنیم ، کل بانک با محتویش باز میشه .حال به منوی tools و گزینه security سپس زیر گزینه set databse password را انتخاب کرده و رمز عبور دلخواه را وارد مکنیم . حال بانک ما دارای pass می باشد.

amin_rj
پنج شنبه 25 تیر 1388, 09:22 صبح
سلام
این پسورد نیز قابل شناسایی است و به وسیله نرم افزارهایی یافت می شود
شاید اگر فایل را mde کنید مشکل حل شود

alirezabahrami
پنج شنبه 25 تیر 1388, 10:38 صبح
من يه ديتابيس با اكسس ساختم كه ازش تو يه برنامه ي VB استفاده مي كنم.حالا مي خام اين ديتابيس رو قفل گذاري كنم طوري كه فقط برنامه ي خودم بتونه بهش دسترسي داشته باشه؟
البته همونطور كه مي دونيد خود Access مي تونه يه پسورد براي فايل قرار بده ولي اون پسورد به راحتي با Access Password Recovey شناسايي مي شه؟!
با سلام
از اكسس 2007 استفاده شود چون بر اساس اظهار نظرهاي استاد بزرگوار جناب آقاي نبيل پيروز مهر ، در اين نسخه خبري از بازيابي فوري رمز عبور نيست و تنها رمز عبورهاي كوتاه و ساده ميتوانند مورد بازيافت قرار بگيرند.
بنابراين اگر رمز عبوري بلند و پيچيده كه شامل حروف و اعداد باشد در نظر گرفته شود بازيافت آن بسيار سخت است.
موفق باشيد