PDA

View Full Version : سوال: دو سوال:بدست اوردن ساختارTable و مشکل Backup گرفتن اکسس از خودش

talabaki
دوشنبه 22 تیر 1388, 07:07 صبح
سلام دوستان
من دو سوال دارم
اول اینکه می خوام بدونم چجوری ساختار Table های یک پایگاه داده اکسس رو بدست بیارم
دوم اینکه :من یکی از فرم هام به مشکل برخورده و زمانی که از دکمه های Navigate استفاده می کنم اکسس از خودش Backup می گیره. اگر کسی راه حلی به نظرش می رسه به من بگه

amirzazadeh
دوشنبه 22 تیر 1388, 09:29 صبح
سلام دوستان
من دو سوال دارم
اول اینکه می خوام بدونم چجوری ساختار Table های یک پایگاه داده اکسس رو بدست بیارم
دوم اینکه :من یکی از فرم هام به مشکل برخورده و زمانی که از دکمه های Navigate استفاده می کنم اکسس از خودش Backup می گیره. اگر کسی راه حلی به نظرش می رسه به من بگه
دوست عزيز براي قسمت اول سئوالتون اگر من درست متوجه شده باشم كافيه جدول مورد نظر رو در نماي طراحي باز كنين تا ساختارش رو ببينين . در مورد سئوال دومتون اين اتفاق بيشتر زماني روي ميده كه شما قصد اپديت يا اديت اطلاعات رو دارين و به دلايلي سيستم نميتونه اينكارو انجام بده .اگر ممكنه نمونه خودتون اپلود كنين تا به كمك دوستان بررسي بشه.

مهدی قربانی
دوشنبه 22 تیر 1388, 13:27 عصر
سلام
جناب talabaki توجه داشته باشيد كه برابر قوانين هر تاپيك مختص يك موضوع هست و شما عملاً بايد 2 تاپيك جداگانه ايجاد مي كرديد .

talabaki
سه شنبه 23 تیر 1388, 10:54 صبح
سلام مجدد
ممنون از پاسختون . اما من به دليل اينكه در برنامه اي كه در محل كارم انجام مي دم با اين مشكل برخورد كردم نمي تونم فايل رو براون بفرستم .
در توضيح مشكل اين كه من يك فرم رو قبلا ايجاد كرده بودم و بدون هيچ مشكلي كار مي كرد . بعد من يك فرم جديد با كمي تغييرات به دليل ايجاد جدول جديد را ايجاد كردم . حالا اين فرم جديد هر وقت فرم را باز مي كنيم و مي خوام با كليدهاي Navigation حركت كنم از خودش بكاپ ميگيره . حالا چكار كنم . چي پيشمهاد مي كنيد.در ضمن پايگاه داده ي من اس كيو ال است