PDA

View Full Version : نمایش مشخصات کاربران ورودی + یک مشکل کوچک

amin_rj
سه شنبه 23 تیر 1388, 18:22 عصر
در برنامه ای که گذاشتم مشخصات و اسنادی که فرد به امانت گرفته با وارد شدن فرد به برنامه نمایش داده می شود
فقط مشکل اینجاست که اگر فرد 2 سند امانت گرفته باشد فقط سند اول جزو مشخصات می آید
کسی می تواند این مشکل را حل کند و برنامه را کامل کند

dadsara
چهارشنبه 24 تیر 1388, 08:26 صبح
سلام
خوب طبیعی است ، چون شما فرم را بصورت single طراحی کرده اید ، بنظر شما اطلاعات رکورد بعدی را باید کجا نشان دهد ؟

amin_rj
چهارشنبه 24 تیر 1388, 09:51 صبح
اگر به خواهم به صورت معمول عمل کنم باید بیک فرم دیگر درست کنم و دوباره کاربر یوزر و id خودش را وارد کند تا تمام اطلاعات امانات نیز در یک فرم دیگر نشان داده شود و با این کار برنامه شلوغ می شود شما میتوانید راه حلی ÷یشنهاد کنید که با ورود به برنامه تمام اطلاعات در همان فرم نشان داده شود
اگر لطف کنید یک نمونه بگذارید ممنون می شوم

dadsara
چهارشنبه 24 تیر 1388, 13:47 عصر
کافی است شما یک فرم از نوع دیتاشیت و یا کانتینیو طراحی کنید

amin_rj
چهارشنبه 24 تیر 1388, 19:48 عصر
سلام
خیلی ممنون از جوابتون
ولی یک نگاه به این مثال بکنید مشکل اینجاست که subform فقط امانات فرد مورد نظر با شماره عضویت کاربر وارد شده را نشان نمی دهد و همه امانات را نشان می دهد. این نمونه را لطف می کنید برای من کامل کنید

amin_rj
پنج شنبه 25 تیر 1388, 09:10 صبح
سلام
این مشکل با استفاده از دستور [forms]![f_password]![text0] حل شد
ولی دوباره به یک مشکل دیگر بر خوردم . من در این فرم از یک جدول amanat وsanadو browerبه عنوان منبع استفاده کردم وقتی می خواهم یک form دیگر باز کنم که از 2 تا از این جداول استفاده کرده می گوید که نمی توانید این فرم را نگاه کنید

amin_rj
پنج شنبه 25 تیر 1388, 12:07 عصر
سلام
این مشکلم حل شد با استفاده از یک فرم میانی برای تأیید و بستن فرم قبلی
یک مشکلی که هنوز که هنوزه هیچکس کمکم نکرده و منم هیچ چیز به فکرم نرسیده
اینه دادسرا جان تونستی یک کمکی درباره این موضوع بکنید لطفاً
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=167553