PDA

View Full Version : List Box 2

emami.sie
چهارشنبه 24 تیر 1388, 07:24 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم...

چگونه می توان با استفاده از یک شرط گفت که اگر مقدار تاریخ یک فیلد کوچکتر یا مساوی تاریخ امروز باشد رنگ آن فیلد(البته فقط Text) داخل List box عوض شود ؟
قبلا از تمامی دوستان کمال تشکر رو دارم...

emami.sie
دوشنبه 29 تیر 1388, 06:25 صبح
با سلام...
من از دوستان واساتید می خوام اگه امکانش هست به من در این زمینه کمک کنن، چون این موضوع برای من خیلی اهمیت داره...
خیلی ازتون ممنونم...
یا علی

nabeel
دوشنبه 29 تیر 1388, 19:39 عصر
سلام

دوست عزیز این امکان به صورت بالفعل در اکسس وجود نداره .

موفق باشید

emami.sie
شنبه 03 مرداد 1388, 07:09 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم...

چگونه می توان با استفاده از یک شرط گفت که اگر مقدار تاریخ یک فیلد کوچکتر یا مساوی تاریخ امروز باشد رنگ آن فیلد(البته فقط Text) داخل List box عوض شود ؟
قبلا از تمامی دوستان کمال تشکر رو دارم...

با تشکر از جناب Nabeel
ببخشید، سئوالم رو اینجوری اصلاح می کنم که من می خوام رنگ رکورد با توجه به شرط عوض بشه، و من یه جایی این رو دیدم ولی متاسفانه دسترسی به ماژولهای اون برنامه وجود نداشت...
ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمایید...
یا علی

nabeel
شنبه 03 مرداد 1388, 07:46 صبح
سلام دوست من

مجدداً خدمتتون عرض میکنم , این امکان توسط آبجکت List Box موجود در داخل خود اکسس وجود نداره ( بالفعل نیست ) , در برنامه مد نظر شما از یک کامپوننت جانبی استفاده شده بوده ( بالقوه هستش )

برنامه رو با MDE Unlocker از حالت قفل شده در بیارید و بدین وسیله متوجه بشید که نام کامپوننت چیه .

و در نهایت اگه همون لیست باکس داخلی اکسس بود که طراح با استفاده از اون خواسته شما رو برآورده کرده بود , متاسفانه کمکی از دست من بر نمیاد و باید به امید کمک سایر دوستان باشیم .

موفق باشید