PDA

View Full Version : جاوا در مجله

mahdi_dev
شنبه 27 تیر 1388, 01:45 صبح
سلام
مجله ها رو دیدم جالب بود :تشویق:
اما چرا از جاوا چیزی نگفتید
خودتون خوب می دونید جاوا به عنوان بهترین زبان برنامه نویسی اعلام شده
بهتر نیست بیشتر وارد دنیای جاوا بشیم
راستی اگه مقاله بدم و تائید بشه چاپش می کنید !؟

mazdadoost
شنبه 27 تیر 1388, 08:19 صبح
سلام
مجله ها رو دیدم جالب بود :تشویق:
بهتر نیست بیشتر وارد دنیای جاوا بشیم

سلام :
مقالتون رو به بنده بدید تا نسبت به انتشارش اقدام کنم . بنده مدیر بخش جاوا مجله هستم. البته با وجودی که خودم از شماره اول یک مقاله دادم اما متاسفانه هنوز منتشر نشده . به دلایلی سمت و سوی مجله بیشتر به سمت هرچه مایکروسافتی بودن هست و این باعث شده علی رغم آماده بودن مقاله خود من هم شده . امبد وارم مال شما رو بتونم از فی لتر مایکروسافتی ها رد کنم.

Mehdi Asgari
شنبه 27 تیر 1388, 13:11 عصر
ما نباید از جاوا مطلبی بدیم ، بلکه باید کسی باشه که در این زمینه مطلبی بده. تا به حال فقط یک بار آقای مزدادوست مطلبی در این مورد دادن که بنا به دلایلی چاپ نشد در مجله (در حال رایزنی با ایشون هستم تا با تغییراتی ، مقاله شون رو چاپ کنیم)
خیلی دوست دارم دربارۀ Java 7 و OpenJDK مطلب داشته باشیم در مجله ، اگه کسی پایه است بسم الله

نه نمی دونیم. همچین چیزی (بهترین زبان) هم وجود نداره

بله

امبد وارم مال شما رو بتونم از فی لتر مایکروسافتی ها رد کنم
کسی مایکروسافتی نیست اینجا. اغلب خوانندگان و نویسندگان ما از محصولات مایکروسافت استفاده می کنن ولی این دلیل نمیشه ما مطالبی از جاوا و دلفی و اپن سورس و ... نداشته باشیم (شمارۀ اول از دلفی و پایتون مطلب داشتیم. این شماره در مورد نصب mail server در لینوکس مطلب داریم همینطور از CSS و VoIP که مایکروسافتی نیستن

قبلا هم گفتم هر مطلبی که به برنامه نویسی مرتبط باشه در مجله جا داره ؛ شما نویسندگانی مثل آقای موسوی یا راد یا ... پیدا کن که بتونن مطالب به اون خوبی بنویسن منتها در مورد محصولات غیر مایکروسافتی. قول میدم که بذارمشون در بالای لیست اولویت برای چاپ در مجله ( تا حالا خیلی مقاله دریافت کردم ولی در سطحی نبودن که بخوان در مجله چاپ بشن)