PDA

View Full Version : فیلتر در ریپورت بطور معکوس

amir4_1363
یک شنبه 28 تیر 1388, 08:41 صبح
دوستان واساتید محترم میتونید بنده رو راهنمایی کنید من میخوام از یک تیبل که حاوی اطلاعاتی است یک ریپورت تهیه کنم که در فیلد A مثلا
علی = 10 رکورد
محمد = 35 رکورد
اکبر = 40 رکورد
هاتف = 13 رکورد
را به خوردشون اختصاص دادند حالا میخوام فقط علی تو ریپورت من نباشه ومابقی باشند

dadsara
یک شنبه 28 تیر 1388, 09:20 صبح
سلام
در قسمت شرط کافی است بنویسید نام <> علی

SELECT Table1.*
FROM Table1
WHERE (((Table1.FirstName)<>"علی"));

alirezabahrami
یک شنبه 28 تیر 1388, 09:23 صبح
دوستان واساتید محترم میتونید بنده رو راهنمایی کنید من میخوام از یک تیبل که حاوی اطلاعاتی است یک ریپورت تهیه کنم که در فیلد A مثلا
علی = 10 رکورد
محمد = 35 رکورد
اکبر = 40 رکورد
هاتف = 13 رکورد
را به خوردشون اختصاص دادند حالا میخوام فقط علی تو ریپورت من نباشه ومابقی باشند
با سلام
فايل نمونه را ببين!
موفق باشيد

amir4_1363
یک شنبه 28 تیر 1388, 11:41 صبح
دستتون درد نکنه ولی این فیلتر فقط برای هاتف و محمد جواب داد وبرای علی و اکبر تمام فیلدها در گزارش می آیند بهتر نیست که به جای تکست باکس از کامبو استفاده بشه البته من نمونه رو اینطوری اصلاح کردم فقط کد کامند جواب نداد اگه میشه شما اونو اصلاح کنید

alirezabahrami
یک شنبه 28 تیر 1388, 12:45 عصر
دستتون درد نکنه ولی این فیلتر فقط برای هاتف و محمد جواب داد وبرای علی و اکبر تمام فیلدها در گزارش می آیند بهتر نیست که به جای تکست باکس از کامبو استفاده بشه
سلام
منظور شما در فايل خودتان جواب نميده يا فايل نمونه بنده ؟ من آلان گزارش فوق را با تمام اسامي مذكور امتحان كردم و جواب داد . ضمناً در اين فيلتر استفاده از كمبو باكس بجاي تكست باكس تغييري ايجاد نمي نمايد .
موفق باشيد

kamkam1
یک شنبه 28 تیر 1388, 13:08 عصر
سلام
جواب ندادن به علت مشکل حروف ی و ک عربی می باشد اگر شما نامهای علی و اکبر را دوباره تایپ نمایید البته اگر سیستم شما مشکل تایپ حروف ی و ک عربی را نداشته باشد مشکل شما حل خواهد شد.

amir4_1363
یک شنبه 28 تیر 1388, 13:31 عصر
نقل قول:
نوشته شده توسط amir4_1363 http://barnamenevis.org/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=760287#post760287)
دستتون درد نکنه ولی این فیلتر فقط برای هاتف و محمد جواب داد وبرای علی و اکبر تمام فیلدها در گزارش می آیند بهتر نیست که به جای تکست باکس از کامبو استفاده بشه

سلام
منظور شما در فايل خودتان جواب نميده يا فايل نمونه بنده ؟ من آلان گزارش فوق را با تمام اسامي مذكور امتحان كردم و جواب داد . ضمناً در اين فيلتر استفاده از كمبو باكس بجاي تكست باكس تغييري ايجاد نمي نمايد .
موفق باشيد
مزیت بهتر اینه که اسامی رو بطور پیشفرض در کامبو داری من میخوام که در کل همچین مشکلاتی رو نداشته باشه چون اگه بجای تکست باکس از کامبو استفاده بشه ومنبع اون هم یک فیلد در تیبل دیگه باشه مثل نمونه بالا که گذاشتم دیگه از این مشکلات حل میشه

alirezabahrami
یک شنبه 28 تیر 1388, 14:43 عصر
مزیت بهتر اینه که اسامی رو بطور پیشفرض در کامبو داری من میخوام که در کل همچین مشکلاتی رو نداشته باشه چون اگه بجای تکست باکس از کامبو استفاده بشه ومنبع اون هم یک فیلد در تیبل دیگه باشه مثل نمونه بالا که گذاشتم دیگه از این مشکلات حل میشه
سلام
فايل اصلاح شده بصورت كمبو را ببين!

amir4_1363
سه شنبه 30 تیر 1388, 12:29 عصر
ببخشید من اون فایل رو اشتباهی گذاشتم منظورم این نمونه رو ببینید این رو اصلاح کنید

kamrankam
سه شنبه 30 تیر 1388, 20:47 عصر
سلام
همانطور که می خواستی اسامی انتخابی درگزارش لیست نمی گردد

amir4_1363
چهارشنبه 31 تیر 1388, 08:06 صبح
دستت درد نکنه کامران جان دقیقا منظور من همین بود