PDA

View Full Version : معرفی کتاب برای VB.NET

Hamedm
دوشنبه 26 بهمن 1383, 23:32 عصر
سلام

من با VB مینویسم و تصمیم گرفتم VB.NET را شروع کنم. لطفا اگر کتاب مناسبی در بازار میشناسید برای VB.NET به این جانب معرفی نمایید.

موفق باشید و پرتوان :)

M.GhanaatPisheh
سه شنبه 27 بهمن 1383, 00:15 صبح
فکر می کنم این موضوع چند بار مطرح شده.
جستجو کنید.

mozhgan200
یک شنبه 02 اسفند 1383, 06:07 صبح
من کتاب vb.net نوشته ی جعفر نژاد قمی را پیشنهاد می کنم :reading:

HO457
دوشنبه 03 اسفند 1383, 23:44 عصر
کتاب آموزش ویژوال بیسیک دات نت 2003 در 21 روز از انتشارات نص، ترجمه علیرضا زارع پور، 690 صفحه، 5200 تومان به نظر من برای کسانی که میخوان شروع کنن بهترین کتابه.
کتاب فقط انتشارات نص. کارشون خیلی درسته :sunglass:

30yavash
چهارشنبه 05 اسفند 1383, 01:04 صبح
من کتاب vb.net نوشته ی جعفر نژاد قمی را پیشنهاد می کنم :reading:
به نظر من این کتاب مفتش گرونه.

bashir_nashi
چهارشنبه 05 اسفند 1383, 08:49 صبح
به نظر من این کتاب مفتش گرونه.
این کتاب جوری شروع می کنه که انگار با یه بیغ طرفه و جوری تموم می کنه که چیز زیادی بر دانسته ها اضافه نمی شه.

Shaya
پنج شنبه 06 اسفند 1383, 09:55 صبح
به نظر من تمام کتاب‌های فارسی به درد نخور هستند. اولین دلیلم این است که ترجمه بعضی از آنها آنقدر بد است که فقط باید درگیر این شوید که چه چیزی را چی ترجمه کردند و گاهی متاسفانه خود مترجم علم کامپیوتر را ندارد و بنابراین خودش نفهمیده چی نوشته است، چه برسه به اینکه خواننده بفهمد.
دوم اینکه کتاب‌ها دسته بندی مشخصی ندارند، یعنی یک کتاب هم آموزشی است، هم مبتدی است و هم برای حرفه‌ای‌ها است، در عین حال نه به مبتدی‌ها کمک می‌کند و نه چیز خاصی به حرفه‌ای ها یاد میدهد.
نظر شخصی من این است که تا می‌توانید کتاب‌های انگلیسی بخوانید، حتی اگر دست و پا شکسته هم بخوانید باز ارزش دارد.

M.GhanaatPisheh
پنج شنبه 06 اسفند 1383, 21:55 عصر
نظر شخصی من این است که تا می‌توانید کتاب‌های انگلیسی بخوانید، حتی اگر دست و پا شکسته هم بخوانید باز ارزش دارد.

نظر جنابعالی کاملا مورد تایید است.

HO457
جمعه 07 اسفند 1383, 00:41 صبح
به نظر من تمام کتاب‌های فارسی به درد نخور هستند.
من خودم اگر کتابی بخوام بخرم فقط از سری کتاب های نص میگیرم. چون کارشون واقعاً عالیه. من خودم کتاب آموزش ویژوال بیسیک دات نت 2003 در 21 روز رو دارم، خیلی عالیه. حتی ترجمش هم عالیه چون الکی ترجمه نشده. کسایی که اهل کتاب خوندن هستند میدونن که ترجمه های علیرضا زارع پور معرکست.

نظر شخصی من این است که تا می‌توانید کتاب‌های انگلیسی بخوانید،
من هم با نظر شما موافقم، مخصوصاً کتاب های مایکروسافت و انتشارات Sams. چون واقعاً عالی هستن

meandyouwith2003
یک شنبه 09 اسفند 1383, 00:32 صبح
به نظر من هم کتابهای ایرانی خوب نیست . البته نه همشون
اگه می خوای vb.net رو خوب یاد بگیری کتاب مایکروسافت رو بخون. با این کار 2 تا نشون می زنی. هم vb رو یاد می گیری و هم #C رو. اسم کتاب هم اینه :
Developing Windows-Based Applications with Microsoft Visual Basic .NET and Microsoft Visual C# .NET,2nd Ed
موفق باشید . :sunglass:

titbasoft
یک شنبه 09 اسفند 1383, 10:06 صبح
هرچی می خوای بخونید ، بخونید ولی تورو خدا فارسی یا ترجمه نخونید
(میله لغزان ، چرخونک ، رویه ، ... تازه اینها خوبهاشه) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: