PDA

View Full Version : درخواست خرید فوری دلفی 2009

amiriran
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 09:48 صبح
با سلام.

من قصد خرید نسخه کامل دلفی 2009 را دارم ولی واقعا از فروشگاه برنامه نویس نمی شود خرید کرد چون من این سی دی را فوری می خواهم نه یک هفته دیگر و با پست :) ...

اگر کسی این سی دی را دارد به من بگوید: لطفا چک کنید موارد ذیل را مشکل نداشته باشد:

1- لطفا نسخه تریال نباشد چون من قصد دارم Jedi را نصب کنم و نسخه تریال فعال شده کامند لاین کامپایلر فعال شده ندارد این نسخه را هم خودم دارم با کرک و فعال شده و غیره... متاسفانه به کار بنده نمی آید. به عبارت بهتر ایمیج اصلی از دی وی دی اصلی باشد نه از تریال اینترنت که هزار مشکل داردو.

لطفا کسانی که نسخه کامل را دارند یا مدیریت محترم سایت تلفن تماس فوری بفرمایند که سایرین و بنده نسبت به تهیه آن اقدام کنیم چون شخصا علاقه به خرید پستی ندارم/

به روز شده های تا آپدیت 3 هم موجود باشد.

با تشکر.

vcldeveloper
پنج شنبه 01 مرداد 1388, 17:51 عصر
اگر نمیخواید خرید پستی داشته باشید، آخرین آپدیت ها را هم میخواید در Image مربوطه باشه، و اینترنت پر سرعت هم دارید، می تونید لینک دانلود Image کامل آن را از سایت های کرک دریافت کنید، و با Delphi Distiller چک کردن لایسنس آن را غیرفعال کنید.

mehdimdp
جمعه 02 مرداد 1388, 00:23 صبح
آخرین آپدیت ها را هم میخواید در Image مربوطه باشه، و اینترنت پر سرعت هم دارید، می تونید لینک دانلود Image کامل آن را از سایت های کرک دریافت کنید، و با Delphi Distiller چک کردن لایسنس آن را غیرفعال کنید.
سلام
نميشه يه لينك دانلود بذارين ؟؟