PDA

View Full Version : تبدیل mde به mdb

payam59
چهارشنبه 28 بهمن 1383, 13:26 عصر
سلام
چطوری یک فایل mde به mdb تبدیل کنیم یا لااقل بشه فرمهاو ماژولها رو در یک فایل اکسس دیگه import کرد. (اگر فایل protect باشه بطور عادی نمیشه فرمها و ماژولها import کرد)

برای مثال فایل زیر:
http://hem.passagen.se/eriks/develop/Frm2VB13.zip

بوسیله فایل فوق میشه فرمهای اکسس رو به وی بی تبدیل کرد .
البته این فایل بصورت اکسس 97 هست (خدا بیامرزتش) و غیر از اکسس 97 چیز دیگه ای نمی تونه بازش کنه. :(

Payam Moradi
دوشنبه 03 اسفند 1383, 19:26 عصر
سلام
وقتی فایل به MDE تبدیل شد دیگه قسمت کدهای آن قابل مشاهده نیست. در واقع حذف میشه. یکی از از دلایلی که وقتی فایل MDB به MDE تبدیل میشه حجمش کمتر میشه همینه.

payam59
دوشنبه 17 اسفند 1383, 14:10 عصر
وقتی فایل به MDE تبدیل شد دیگه قسمت کدهای آن قابل مشاهده نیست. در واقع حذف میشه
در مورد مبدل mde به mdb چند تا برنامه پیدا کردم . ولی هیچکدوم ماژولها رو بر نمی گردونه . :cry: :cry:

MM_Mofidi
سه شنبه 18 اسفند 1383, 09:20 صبح
خوب عزیز جان مگه اینو نخواندی؟ :mrgreen:

وقتی فایل به MDE تبدیل شد دیگه قسمت کدهای آن قابل مشاهده نیست. در واقع حذف میشه. یکی از از دلایلی که وقتی فایل MDB به MDE تبدیل میشه حجمش کمتر میشه همینه.
:موفق:

payam59
چهارشنبه 19 اسفند 1383, 21:35 عصر
از توجه دوستان ممنونم.
باید عرض کنم که در مورد Decompiler MDE قبلا تبلیغات یک برنامه رو که قابلیت بازیابی ماژولها رو هم داشت دیده بودم . منتها دنبال یک برنامه رایگان هستم.

azamaa
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393, 06:36 صبح
همونظور که دوستان هم گفتن امکانش کمه نا ممکن نیست اما دوستانی که برنامه های برگردان سراغ دارن بذارن اما در این حالت از یک فایل ام-دی-یی فقط میتوان جداول ها رو دید و انها رو import کرد با راست کلیک روی ایکون فایل و اکستراکت کردن ان کلیه محتوای ان جدا میشه و فرم ها و ماِژول ها یا درواقع کدها بسته اس ولی جداول رو میشه دید:افسرده: