PDA

View Full Version : کمک در نصب Help دلفی

madira
سه شنبه 13 مرداد 1388, 18:06 عصر
دوستان من یک نسخه دلفی 2009 نصب کردم ولی help نداره.چیکار میتونم بکنم؟آیا راهی برای نصب جداگانه help وجود داره؟

این ورژن که من نصب کردم مربوط به شرکت gerdoo soft هستش. و trial نیست و کد فعال سازی داره.

seyed_27
سه شنبه 13 مرداد 1388, 18:14 عصر
خوب میتونید سی دی کامل اون رو بگیرید و setup اون رو اجرا کنید یه پنجره باز میشه چند گزینه داره uninstall ,repair , ... شما repair رو بزنید لیست چیزهایی که میخواین تیک بزنین بعد ادامه رو برید
این یه راه استاندارده که تقریبا تو همه برنامه های پیشرفته ایتفاده میشه
توصیه میکنم بجای delphi 2009 از دلفی 7 استفاده کنید!!!!!!

madira
سه شنبه 13 مرداد 1388, 18:34 عصر
ویندوز من ویستا هستش.دلفی7 روی ویستا نصب میشه؟

جواد ملاولی
سه شنبه 13 مرداد 1388, 18:40 عصر
دوستان من یک نسخه دلفی 2009 نصب کردم ولی help نداره.چیکار میتونم بکنم؟آیا راهی برای نصب جداگانه help وجود داره؟

این ورژن که من نصب کردم مربوط به شرکت gerdoo soft هستش. و trial نیست و کد فعال سازی داره.
سلام. من هم DVD شرکت گردو رو گرفتم؛ در همون صفحه ی اتوران، یه گزینه هست که مال نصب help هستش. روی اون که کلیک کنی، help رو کامل نصب می کنه.

ظاهراً نصب میشه ولی برای اجرا خطا میده.

mossaferin
سه شنبه 13 مرداد 1388, 20:13 عصر
سلام

نقل قول:
نوشته شده توسط madira http://barnamenevis.org/forum/images/buttons/viewpost.gif (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=772460#post772460)

ظاهراً نصب میشه ولی برای اجرا خطا میده.

نصب میشه عین گل و برای اینکه خطا هم نده این پچ (Windows6.0-KB917607)رو از سایت ماکرو سافت دانلود و نصب کنید

موفق باشید

vcldeveloper
چهارشنبه 14 مرداد 1388, 00:02 صبح
دوستان من یک نسخه دلفی 2009 نصب کردم ولی help نداره.چیکار میتونم بکنم؟آیا راهی برای نصب جداگانه help وجود داره؟نصب نرم افزار RAD Studio جدای از نصب Help آن هست. وقتی Auto Run موجود در DVD را اجرا می کنید، هم یک گزینه نصب RAD Studio می بینید، هم یک گزینه برای نصب راهنمای آن. نصب این دو ربطی به هم نداره، مثل نصب Visual Studio و MSDN.

توصیه میکنم بجای delphi 2009 از دلفی 7 استفاده کنید!!!!!! وقتی میخواید از این مدل توصیه های غیرفنی به کاربران سایت کنید، دلایل را هم بگید تا مجبور نباشیم برای رد نظر شما چند صفحه کامل درباره قابلیت های مختلف دلفی 2009 نسبت به دلفی 7 توضیح بدیم.

خوب میتونید سی دی کامل اون رو بگیرید و setup اون رو اجرا کنید یه پنجره باز میشه چند گزینه داره uninstall ,repair , ... شما repair رو بزنید لیست چیزهایی که میخواین تیک بزنین بعد ادامه رو بریداین راهنمایی هم غیر فنی هست، و Repair کردن نصب RAD Studio 2009 تغییری در نصب Help ایجاد نمیکنه، چون همانطور که در بالا توضیح دادم، نصب Help جدای از نصب RAD Studio است.