PDA

View Full Version : Microsoft SQL-DMO (ODBC SQLstate:42000)

(امید)
شنبه 25 مرداد 1382, 15:47 عصر
سلام

قابل توجه استادان این مبحث به خصوص آقا ودود .( در ضمن انتخاب شایسه شما را بعنوان مدیر این قسمت تبریک عرض می کنم)

من ادونس سرور و اس کی ال را نصب کردم . مثل همیشه backup database مورد نظرم را restore , From device و سپس restore database ولی در restore database این error را می ده و من تا بحال با این errorمواجه نشدم.
چکار بکنم :?:

عنوان error :
(Microsoft SQL-DMO( odbc SQLstate:4200

restore database must be used in single user mode wen be trying to restore the master database.
restore database is trminating abnormally.

با تشکر

Hidarneh
دوشنبه 01 دی 1382, 17:00 عصر
هر چند خیلی وقته از این سوال گذشته ولی من هم این مشگل رو دارم . دیتابیس بک آپ گرفته شده دارای پسورد است و خطای 42000 رو می ده و می گه این بک آپ مال این دیتابیس نیست . چه کنم ؟ فقط یک روز وقت دارم

sql_qassem
دوشنبه 01 دی 1382, 17:22 عصر
احتمالا SQLServer ی که نصب کردید مطابق با پایگاه در سیستم اصلی شما نیست
مثلا همان User ها را برای آن تعریف نکرده اید . یا کلمه رمز مربوط به sa در سیستم قبلی با فعلی فرق داشته باشد .
سعی کنید فرق بین دو SQLServer را پیدا کنید. ممکن است برای پایگاه فعلی شما کاربر خاصی تعریف شده بود که در SQLServer جدید نیست
این مطالبی که عرض کردم حدسیات من بود شاید به شما کمک کند
SQL
8)

vadood
سه شنبه 02 دی 1382, 09:01 صبح
مشکل شما اینه که دارین دیتابیس master را restore می کنین. ولی من الان نمی فهمم چه دلیلی داره این پیغام. اگه جوابش را پیدا کردید به ما هم بگین. اگه نه باز هم بگین
در ضمن من اسن سوال را تا به حال ندیده بودم. احتمالا به خاطر کوکی و مشکلات سایت یا براوزر بوده. ببخشید.

(امید)
سه شنبه 02 دی 1382, 10:16 صبح
سلام

ممنون از همگی.

یه لطفی داره وقتی یه سوال که تو چله تابستون پرسیده می شه تو چله زمستون جواب داده بشه :mrgreen: :wink:

من یادم نیست اشکال کار کجا بود . فکر می کنم تو تنظیمات SQLServer یه کارایی کردم 8)

امید

Hidarneh
سه شنبه 02 دی 1382, 11:52 صبح
نه مشگل این بود که backup‌مال 7 بود توی 2000 این پیغام رو می داد . من هم این مشگل رو اول جستجو کردم . دیدم این سوال پرسیده شده دیگه بخش جدید درست نکردم .