PDA

View Full Version : چگونگی اجرای برنامه با آپاچی

khazaie01
شنبه 17 مرداد 1388, 20:30 عصر
سلام دوستان
یک برنامه ساده با استفاده از IntraWeb نوشتم(Stand Alone) , میخوام برنامه روی سرویس دهنده آپاچی (لوکال) کار کنه چکار باید بکنم ؟ نمیخوام این نرم افزار وب سرور خود دلفی اجرا بشه ... تو فایلهای پروژه را نگاه کردم ولی فایلی با پسوند جدید ندیدم ! چجوری باید برنامه ای که نوشتم را با استفاده از آپاچی اجرا کنم ؟
ممنووووون

ghabil
سه شنبه 20 مرداد 1388, 00:52 صبح
همون اولش یک پروژه از نوع DO بساز بجای StandAlone

khazaie01
سه شنبه 20 مرداد 1388, 09:39 صبح
راستش اجباری نیست که با آپاچی یا وب سرور دیگه ای باشه,روی سیستم خودم اجراش میکنم ... برای سرویس دهی بهتر از آپاچی استفاده کنم یا همین حالت StandAlone هم خوبه ؟

ghabil
سه شنبه 20 مرداد 1388, 22:30 عصر
استند الون یک پورت هم باز میکنه اگر با اون هم مشکلی نداری، هم تمن تر و هم سریعتر هست که همینطوری بزاری باشه

khazaie01
چهارشنبه 21 مرداد 1388, 10:35 صبح
ممنون
خوب اون نرم افزاری که اجرا میکنه را نمیشه عوض کرد ؟ یا مثلا مخفی کردش ؟ فقط سرور ران بشه و اون نرم افزار دیده نشه
ممنوووووون

ghabil
چهارشنبه 21 مرداد 1388, 19:20 عصر
متیونی اون نرم افزار رو کاستمایز کنی یعنی هر شکلی که میخوای برای خودت درش بیاری ، یک نمونه مثال خود اینتراوب در مثال هاش داره برای این کار راستش من اسم مثاله یادم نیست ولی مثالهاش رو نگاه کنی اسماش تابلو، خلاصه هر کاری بخوای میتونی باهاش بکنی

khazaie01
جمعه 30 مرداد 1388, 08:12 صبح
آقا میشه یکم توضیح بدید که چجوری میتونم اون سرور پیش فرض را خصوصی سازی کنم و برنامه هایی که لازم دارم را بهش اضاف کنم ؟ مثلا همین عکسی که کنار آدرس میاره

ghabil
سه شنبه 03 شهریور 1388, 20:20 عصر
جواب قسمت اول رو توی یک پست دیگه دادم، اما قسما دوم ربطی به اون نداره اصلا! اینجا دوتا روش هست (http://www.chami.com/tips/internet/110599I.html) که میگه میتونی چی کار کنی