PDA

View Full Version : run time ارور دیتا ریپورت

vahid_visualbasic
جمعه 23 مرداد 1388, 11:31 صبح
من یه نرم افزار نوشتم که در اون از datareport و environment.استفاده کردم حالا میخواستم نرم افزار رو تست کنم روی یه سیستم که وی بی نداره اومدم وی بی رو از سیستم خودم پاک کردم . وقتی نرم افزار رو اجرا کردم تو صفحه گزارش که میرم این ارور رو میده
run time error 8520
invalid data source
هر چی هم ocxوdllتو برنامه استفاده شده تو سیستم 32 میریزم رجیستر میکنم بازم درست نمیشه .فقط وقتی درست میشه که وی بی رو دوباره نصب میکنم.وقتی وی بی رو پاک میکنم دوباره باز نمیشه!!!! البته هفت خان تو گوگل هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه ممنون

vahid_visualbasic
جمعه 23 مرداد 1388, 11:46 صبح
مشکلم حل شد : من از این ocxاستفاده نکردم در برنامم ولی مشکل من این بود که ریختم تو سیسم 32 و رجیستر کردم درست شد MSDATREP.OCX

!!!!!!!!!
کسی میدونه این ماله چه کنترلی هست؟؟؟

فاطمه وطن دوست
جمعه 23 مرداد 1388, 19:29 عصر
با سرچ OCX نامبرده در سیستم 32 میشه فهمید کنترل مربوطه Microsoft DataRepeater Control 6.0 هست.

HjSoft
جمعه 23 مرداد 1388, 20:38 عصر
خوب دوست من مشخصه ديگه ، : msdatrep يه جورايي برگرفته از MicrosSoftDataReport است . اگر از ستاپ ساز استفاده مي كرديد ، فكر كنم تشخيص مي داد .

فاطمه وطن دوست
جمعه 23 مرداد 1388, 23:55 عصر
خوب دوست من مشخصه ديگه ، : msdatrep يه جورايي برگرفته از MicrosSoftDataReport است . اگر از ستاپ ساز استفاده مي كرديد ، فكر كنم تشخيص مي داد .

دیتا ریپیتر ( DataRepeater ) نه دیتا ریپورت ( DataReport ) !

خیلی سعی کردم بفهمم این ابزار چه کاربردی داره ولی نشد. میشه از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در مورد این ابزار داره لطف کنه و توضیح بده .

یه خاصیتی جالبی داره با نام RepeatedControlName از کنترلی که براش تو این خاصیت تعیین میکنید کپی میگیره ( تکرار میکنه ) .

vahid_visualbasic
شنبه 24 مرداد 1388, 01:08 صبح
یه سرچ کوچولو تو گوگل زدم مثل اینکه کارش در مورد کار با پرینتر هست.....