PDA

View Full Version : آپدیت کردن یک فیلد باینری در Sql بدون از دست رفتن داده های قبلی

Mohsen_Fotouhi
جمعه 23 مرداد 1388, 16:51 عصر
سلام دوستان:من یک ستون باینری در یک جدول Sql دارم می خواهم یکی از فیلد های ستونم را آپدیت کنم به صورتیکه که داده های جدیدم به داده های قبلی افزوده بشه (نه اینکه جایگزین داده های قبلی بشه)
با تشکر

behzad_dr
جمعه 23 مرداد 1388, 17:45 عصر
به صورتیکه که داده های جدیدم به داده های قبلی افزوده بشه (نه اینکه جایگزین داده های قبلی بشه)

منظور از (به صورتیکه که داده های جدیدم به داده های قبلی افزوده بشه )
چیه ؟! داده های جدید با داده های داخل اون فیلد جمع شوند یا اینکه در کنار هم قرار بگیرند ؟!

Mohsen_Fotouhi
شنبه 24 مرداد 1388, 00:14 صبح
با عرض سلام و تشکر از شما دوست عزیر:می خواهم داده های جدید در کنار داده های قبلی قرار بگیرد

Mohsen_Fotouhi
شنبه 24 مرداد 1388, 13:53 عصر
سلام دوستان :
از شما دوستان عزیر خواهش می کنم اگه کسی جواب سوال منو میدونه راهنماییم کنه

behzad_dr
شنبه 24 مرداد 1388, 15:53 عصر
سلام دوست عزیز ، البته نمیگم منطقی ترین کار اینه ... اما شما چرا نمی آی از یه حلقه استفاده کنی .. از ابتدائی ترین رکورد تا انتهائی ترن رکورد داده قدیمی تو با داده جدیدتون جمع کنید .منظورم اینه که اونا رو به صورت متنی در کنار هم قرار بده بعد تبدیل به عدد کن و نهایتا تبدیل شده اونو به تیبل تزریق کن .

Mohsen_Fotouhi
شنبه 24 مرداد 1388, 22:13 عصر
سلام:دوست عزیر فکر کنم من منظورم را درست بیان نکردم من یک فایل باینری در حدود 1GB دارم و حالا مجبورم در یک فیلد باینری ذخیره کنم و چون نمیشه تمام فایل رو روی حافظه رم بیارم مجبورم فایل رو تکه تکه بخونم و در پایگاه ذخیره کنم و می خوام اطلاعات فایل رو تکه تکه کنار هم قرار بدهم(در فیلد) حالا نمی دونم چطوری میشه فیلد رو آپدیت کرد که در هنگام آپدیت کردم اطلاعات قبلی از دست نره