PDA

View Full Version : استفاده از بانک SQL بر روی سیستمی که SQL server ندارد

Ali0Boy
شنبه 24 مرداد 1388, 17:25 عصر
سلام بر دوستان من چند وقتي است که در سي شارپ شروع کرده ام از پايگاه داده SQL server استفاده کنم و حال من يک پروژه اي رو به تازگي به اتمام رسانده ام ولي مشکل زير رو در اجراي برنامه ام دارم.
اين برنامه ي من به خوبي در سيستم خودم جواب مي ده اما براي اينکه بتوان از پايگاه داده ي SQL اين برنامه در سيستم ديگري استفاده کرد بايد حتما SQL server رو روي سيستم طرف نصب کرد. من مي دونستم که مي شه با قطعه کدي در وصل شدن به پايگاه کاري کرد که ديگه نيازي به نصب SQL server برنامه رو اجرا و از پايگاه داده استفاده کرد ولي يه يک ماهي رو من به دنبال اين کد گشتم ولي کسي بلد نبود و همين طور چندتا کتاب مربوط به SQL و اتصال به SQL گرفتم ولي بازم جواب نداد و چيزي بدرد بخور پيدا نکردم. اگه کسي مي دونه چطور مي شه اين کار رو کرد و اين تکه کد چيه لطفا به من بگه، ممنونش مي شم. ديگه هيچ راهي به ذهنم نمي رسه.:عصبانی:

mn_zandy63
یک شنبه 25 مرداد 1388, 01:06 صبح
حتما باید SQL Server نصب باشه٬ بسته به اینکه ورژن SQL Server ت چیه٬ یا Desktop engine و یا SQL Server Express حداقل باید نصب شه.
و بعد با کد میتونی دیتابیس رو به اون Attach کنی که کدش توی همین فروم زیاد در موردش بحث شده.