PDA

View Full Version : سوال: میخوام sql server رو یاد بگیرم!!!

_abiriamir
جمعه 30 مرداد 1388, 13:39 عصر
سلام
من یه چندتا سوال راجع به اس کیو ال سرور کردم (همینجا) ولی متاسفانه جواب نگرفتم و به خاطرشون یه اخطارم گرفتم
گفتم شاید مشکل از سوال من بوده.
حالا سوالم رو یه طور دیگه میپرسم.
"من از sql server هیچ چیر بلد نیستم و میخوام یاد بگیرم. فقط میدونم که هنگامی که میخوام وارد sql server management studio 2005 بشم باید یه سری اطلاعات مثل اسمسرور و یوزر و پسورد رو وارد کنم و میخوام بدونم که باید چه مقادیری رو برای اون ها وارد کنم."

دانا میداند و میپرسد
نادان نمیداند و نمیپرسد
این وسط من چی هستم که نمیدانم ولی میپرسم؟؟؟

AminSobati
جمعه 30 مرداد 1388, 14:06 عصر
سلام،
دوست عزیزم یا کلاس برین یا کتاب مطالعه کنین. بستگی به روحیه خودتون داره که به کدوم بیشتر میل داشته باشید. Forum اساسا محلی برای رفع اشکال هست و هدفش آموزش نیست

_abiriamir
جمعه 30 مرداد 1388, 17:07 عصر
ممنون ولی اگه منبع خوب یا کتاب خوبی برای آموزش آن دارید ارائه بدین یا اسم اون رو بگین تا تهیه کنم
ممنون

meysam_pro
جمعه 30 مرداد 1388, 17:21 عصر
اگه منبع خوب یا کتاب خوبی برای آموزش آن دارید ارائه بدین یا اسم اون رو بگین تا تهیه کنم

بهترین منبع واسه سکوئل همون SQL Server Books Online هستش که با خودش نصب میشه.

AbiriAmir
یک شنبه 01 شهریور 1388, 12:09 عصر
سلام
من AbiriAmir هستم
خوب راجع به کتاب باید بگم که میخوام در سطع 0 باشه و برای من مناسب باشه و در ضمن فارسی باشه
اگه منبع خوبی سراغ دارین بگین تا من تازه وارد هم استفاده کنم
ممنون

محمد سلیم آبادی
یک شنبه 01 شهریور 1388, 12:23 عصر
سلام دوستان،
یادگیری هر چیزی بستگیر به علاقه و پشتکار فرد دارد. یادگیری مباحث SQL Server مخصوصا قسمت Query نیاز به آشنایی با درس پایگاه داده ها دارد.
اگر دانشجوی نرم افزار هستید من به شما پیشنهاد می کنم که ابتدا فصل جبر رابطه ای را با دقت مطالعه کنید.

و از آنجایی که SQL Server مباحث مفهومی زیادی دارد بهترین راه برای آغاز کار، شرکت در کلاس های آموزشی می باشد.

f_g1348
یک شنبه 01 شهریور 1388, 13:14 عصر
سلام به دوستان
فکر کنم این کتاب خوبی باشه
http://mihandownload.com/2009/07/_sql_server_2005.php

AbiriAmir
دوشنبه 02 شهریور 1388, 14:08 عصر
اگر دانشجوی نرم افزار هستید من به شما پیشنهاد می کنم که ابتدا فصل جبر رابطه ای را با دقت مطالعه کنید.
دوست عزیز
من سرجمع 14 سالمه و یادگیری برنامه نویسی و همه مباحث دیگه ای که بلدم از سر علاقم بوده نه چیز دیگه
راستش الان یکم برای کلاس دیره
من که گفتم کتاب دلیلش این بود که کتاب همیشه در دسترس هست ولی کلاس . . .
وگرنه علاقه من به کلاس خیلی بیشتر از کتابه