PDA

View Full Version : درخواست مجله برنامه نویس

hjran abdpor
جمعه 30 مرداد 1388, 18:33 عصر
با سلام به مدیران عزیز
عرض خسته نباشید به شما دوستان گلم میخواستم بدونم میشه برای مجله برنامه نویس اشتراک بگیریم ، اصلا مجله برنامه نویس فقط به صورت الکترونیکی پخش میشود یا نه؟
ممنونم میشم کمک کنید .

سوال دوم

میشه سهام مجله برنامه نویس را بخریم و یا با مسولین ان در راست های بهتر شدن مجله و یا پخش ان در تمام ایران وجهان شرکت کنیم .

لطفا جواب بدین..............
با تشکر

Mehdi Asgari
شنبه 31 مرداد 1388, 09:30 صبح
قسمتیش که به من مربوط میشه:
فعلا مجله فقط الکترونیکی و با فرمت PDF هست ، احتمال این که در آینده نسخه ی چاپی هم منتشر بشه هست
مگه بورسه که سهام بفروشیم. شما می تونید هر طور که مایلید یا تواناییش رو دارید با ما همکاری کنید (کمک در نشر مجله ، تالیف و ترجمۀ مقاله ، ویرایش ادبی/فنی ، بازخوانی ، ....)

hjran abdpor
شنبه 31 مرداد 1388, 18:26 عصر
سلام
من میخواستم با حمایت های مالی ان را در سرتاسر ایران چاپ کنیم ، چطور میشه با مدیران اصلی حرف بزنیم ، اگه مدیران اجازه بدن .
چطور میتونم با اقای مهدی تماس داشته باشم .

Mehdi Asgari
شنبه 31 مرداد 1388, 18:49 عصر
قبلا هم در این زمینه پیشنهادهایی دریافت کردیم و پیشنهاد شما میره انتهای صف!
فعلا مجله به بلوغی که مد نظر ماست نرسیده و شماره به شماره داره بهتر میشه و ما فکر می کنیم هنوز آمادۀ چاپ نیست (بماند مسائل مالی و ثبت مجله و نشر اون و تصمیم این که ایا pdf هم بعدش بمونه یا نه و این که آیا بازار آمادۀ همچین چیزی هست و این که سوددهی خواهد داشت و ......)
تا اطلاع ثانوی مجله رایگان و pdf خواهد بود و سعی بر این است که سوددهی (؟) اش از طریق درج آگهی باشه؛ هر وقت خواستیم مجله رو چاپ کنیم حتما با شما و دیگر کسانی که خواستار این کار شده بودن تماس خواهیم گرفت
در ضمن من سردبیر مجله هستم