PDA

View Full Version : source برنامه MRZ_ConvertToolsجهت تبديلات تاريخ و اعداد به حروف و مبناها

anooshiran
سه شنبه 03 شهریور 1388, 19:05 عصر
سلام دوستان

چندي پيش MRZ_ConvertTools را براي دوستان سايت آماده كردم و بصورت component در اختيار همه دوستان قرارد دادم.تا از بسياري از مشكلات رايج تبديلات تاريخ و همجنين تبديلات اعداد راحت شوند.

اين كامپوننت توانايي.
1- تبديلات تاريخ
2-تبديل عدد به حروف در رنج 30^10 تا 3-^10 را داراست. همچنين قابليت تبديل اعداد اعشاري به حروف و همچنين اعداد ترتيبي و در دوزبان فارسي و انگليسي.
3- تبديلات مبناها.

بسياري از دوستان از من source اين كامپوننت را خواستند و در پيامهاي خصوصي يا در تاپيك تقاضايشان را تكرار كردند. و حتي برخي از دوستان اعلام كردند كه حاضر نيستند غير از source با چيز ديگري كار كنند.

به هر حال تاخير در تقديم اين source فقط ناشي از اين بود كه مي خواستم اندكي بيشتر روي آن كار كرده و تكميل ترش كنم. ولي صد افسوس كه زمان در اين برهه گوهري است ناياب.

به هر حال اين source ناقابل را به همه دوستان عزيزم و كساني كه سالياني است آموزگارم بوده اند تقديم ميكنم. و انتظار دارم دوستان در جهت تكميل آن بكوشند و نتايج كار خود را در همين تاپيك قرار دهند شايد يك بار براي هميشه از اين معضلات كوچك و بزرگ در اين زمينه خلاص شويم.

در ضمن در حال آماده كردن يك DateTimePeaker خاص هم هستم كه متعاقبا اگر عمري باقي باشد ، source آن را نيز در اختيار دوستان قرار خواهم داد.

بي صيرانه منتظر انتقادات ، پيشنهادات، نظريات ، رهنمودها و سئوالات دوشتان گرامي هستم. و اميدوارم اين تاپيك ساليان سال قعال بماند.