PDA

View Full Version : جلوگیری از دسترسی کاربر به Data Base برنامه

amin_rezaee
جمعه 06 شهریور 1388, 00:44 صبح
با سلام
من با C# یه برنامه نوشتم و میخوام که Data Base اون توسط کاربر قابل دسترسی و دستکاری نباشه.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

majid325
جمعه 06 شهریور 1388, 01:58 صبح
Data Base چیه ؟
منظورتون از کاربر چه کاربراییه؟
بیشتر توضیح بدین

bashiry
جمعه 06 شهریور 1388, 11:10 صبح
اگه کلاینت سرور باشه که مشکلی نیست. دیتابیس رو بزار رو سرور بعد از طریق کلاینت بهش دسترسی داشته باش. اینطوری به طور مستقیم یوزر به دستابیس دسترسی نداره و از طریق واسط کاربری این کار انجام میشه.

amin_rezaee
جمعه 06 شهریور 1388, 14:46 عصر
راستش من یه Dictionary نوشتم و میخوام که Data base اون که Access هست رو از دید بقیه پنهان کنم.یا اینکه طوری باشه که بقیه نتونن بازش کنن.
کلاینت و سرور نیست...

toopak
شنبه 07 شهریور 1388, 03:13 صبح
راستش من یه Dictionary نوشتم و میخوام که Data base اون که Access هست رو از دید بقیه پنهان کنم.یا اینکه طوری باشه که بقیه نتونن بازش کنن.
کلاینت و سرور نیست...

فک کنم مناسب ترین کار برای شما این باشه که برای بانکتون پسورد بزارید
برای گذاشتن پسورد هم باید فایل دیتابیس رو باز کنید از منوی toolsمیری به security بعد set password رو میزنی و بهش پسورد مورد نظرت رو میدی:چشمک:
موفق باشی

Navid Asadi
شنبه 07 شهریور 1388, 11:49 صبح
فک کنم مناسب ترین کار برای شما این باشه که برای بانکتون پسورد بزارید
برای گذاشتن پسورد هم باید فایل دیتابیس رو باز کنید از منوی toolsمیری به security بعد set password رو میزنی و بهش پسورد مورد نظرت رو میدی:چشمک:
موفق باشی

من هم همین نظر رو دارم البته برای رسیدن به پسورد گذاری باید واد اکسس شده فایلتون رو به صورتExclusive باز کنید....

Navid Asadi
شنبه 07 شهریور 1388, 11:52 صبح
اگه بخوام این کار رو با Sql انجام بدم چیکار باید بکنم؟

majid325
دوشنبه 09 شهریور 1388, 07:04 صبح
PassWord اکسس خیلی ضعیف هست ، اگه با اکسس میخوای کار کنی باید در کنار پسوردت چند تا حیله مهندسی اجتماعی هم به کار ببری:
مثلا فایل رو Hide کنی یا پسوند اون رو به dll تغییر بدی یا در هنگام نصب فابل رو تو یه مسیر پیچیده تو Root سیستم کپی کنی ..... تازه همه این کار ها فقط برای جلوگیری از دسترسی افراد مبتدی هستش.

amin_rezaee
دوشنبه 09 شهریور 1388, 23:26 عصر
چجوری میشه اطلاعات را از دیتا بیس اکسس توی sql کپی کنی؟

majid325
سه شنبه 10 شهریور 1388, 02:53 صبح
چجوری میشه اطلاعات را از دیتا بیس اکسس توی sql کپی کنی؟

میتونی mdbToMdf رو تو google سرچ کنی.
اگه میخوای برای جلوگیری از دسترسی کار بر به database این کار رو انجام بدی که فکر کنم فقط تو محیط sql2008 موفق بشی....

davoodrm666_666
سه شنبه 10 شهریور 1388, 08:42 صبح
برای ریخین اطلاعات از هر دیتابیس یا فایلی از DTS خود SQL استفاده کن