PDA

View Full Version : چاپ بخش Detal بصورت ستونی (نه به صورت سطری)

bad_boy_2007
یک شنبه 08 شهریور 1388, 05:06 صبح
سلام دوستان
میخوام بدونم راهی وجود داره که بخش Detail مربوط به گزارش بصورت ستونی چاپ بشه نه بصورت سطری

و اما سوال دومم ، من میخوام کاتالوگ قطعاتم رو از نرم افزار پرینت بگیرم ، دو تا عکس رو ضمیمه کردم اولی اونیه که بصورت عادی پیاده شده و دومی اونی که میخوام پساده سازی بشه ، ممنون میشم راهنمایی کنید برای پیاده سازیش باید چیکار کنم /

magz_sr
یک شنبه 15 شهریور 1388, 03:41 صبح
تا جایی که من میدونم نمیشه کل سکشن دیتیل رو عمودی کرد
ولی میشه یک فیلد رو 90 درجه یا 270 درجه چرخوند
در مورد سوال دوم هم من چیزی متوجه نشدم،فکر کنم مربوط میشه به طراحی اجزاء گزارش؟!

اگه توضیح بیشتری بدی بهتر میتونیم کمک کنیم

hasan_esfahan
پنج شنبه 19 شهریور 1388, 15:28 عصر
در مورد سوال اولیت این که چطوری ستونی این کار را انجام بدهید بیش از 100 بار توضیح داده و جستجو کن

در مورد عکس اولی که چند تا برچسب داره چند تا خط داره و مابقی اطلاعات را هم که از بانک میخونه البته اینم بگم که عکس که جلوش قرار داره را خیلی راحت میتونی از بانک یا از مسیر مشخص بخونی که برای کار با عکس در کریستال چند تا مقاله از من در سایت وجود داره

اما عکس دوم هم که شما دیتیل را به ستونی تبدیل کنید (توضیحات اولم)و سپس عکس ها را از بانک یا مکان مورد نظر در گزارش قرار دهید(توضیحات دومم)

bad_boy_2007
جمعه 20 شهریور 1388, 21:54 عصر
در مورد سوال اولیت این که چطوری ستونی این کار را انجام بدهید بیش از 100 بار توضیح داده و جستجو کن

در مورد عکس اولی که چند تا برچسب داره چند تا خط داره و مابقی اطلاعات را هم که از بانک میخونه البته اینم بگم که عکس که جلوش قرار داره را خیلی راحت میتونی از بانک یا از مسیر مشخص بخونی که برای کار با عکس در کریستال چند تا مقاله از من در سایت وجود داره

اما عکس دوم هم که شما دیتیل را به ستونی تبدیل کنید (توضیحات اولم)و سپس عکس ها را از بانک یا مکان مورد نظر در گزارش قرار دهید(توضیحات دومم)

ممنون از پاسخت ، اولی گزارش برنامه ام بود و توش مشکلی نبود
واسه دومی هم یکی ، دو هفته ای میشه که رفع شده ولی شما هم راه حلت رو بگو شاید بهتر از راهی که من انتخاب کردم باشه (واسه 101 امین بار !!!!)
کاری که من کردم اینه که هر سطرم را با 5 ستون پر کردم و مانند فیلدها با ستونها کار کردم
یعنی مثلا مجتوای سطر اول از دیتاستی که به عنوان سورس به گزارش ارسال میشه اینه :
Code1
Pic1
Code2
Pic2
...
Cod5
Pic5

که بصورت یک سطر در گزارشم نمایش داده میشه و اما مشکل اینجاست که اگه بخام تو هر سطر 3 یا 4 عدد کالا نمایش داده بشه باید گزارشم رو دوباره با یک دیتاست دیگه طراحی کنم .

bad_boy_2007
جمعه 20 شهریور 1388, 22:01 عصر
تا جایی که من میدونم نمیشه کل سکشن دیتیل رو عمودی کرد
ولی میشه یک فیلد رو 90 درجه یا 270 درجه چرخوند
در مورد سوال دوم هم من چیزی متوجه نشدم،فکر کنم مربوط میشه به طراحی اجزاء گزارش؟!

اگه توضیح بیشتری بدی بهتر میتونیم کمک کنیم

من همیشه میگم کار نشد نداره :لبخند:
بخصوص واسه یک برنامه نویس
رو نوت بوکم عکس ندارم ، فردا رفتم شرکت نمونه ای از گزارشی که میخواستم رو با برنامه میگیرم و میزارم