PDA

View Full Version : پسورد گذاشتن روی فایل

raha_20
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 18:49 عصر
سلام

من چطوری میتونم یه فایل متنی ایجاد کنم و بعد مقدار آن را داخل یه متغیر بریزم و بررسی کنم و بعد دوباره مقدار متغیر را داخل ان قرار بدم . میدونم باید با process ها کار کنم ولی درست طریقه خواندن و نوشتن را نم دونم

دیگه اینکه ایا میتونم روی ا ن فایل متنی که ایجاد کردم پسورد بزارم که کسی نتونه به اون دسترسی داشته باشه یا این امکان وجود ندارد

raha_20
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 21:46 عصر
بچه ها اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم . میدونم که اکثرا میدونند

tdkhakpur
پنج شنبه 12 شهریور 1388, 23:53 عصر
نخیر این امکان بصورت عمومی وجود ندارد در هر حالتی که باشد توسط سایر برنامه ها مانند notepad باز خواهند شد.
ولی اگر شما داده ها را بافرمت خاصی ذخیره کنید که باز شدن آن توسط سایر برنامه ها معنی نداشته باشند این امکان برای شما مهیا میشود در صورتی که notepad را هم خودتان طراحی کنید که وجود رمز در فایل متنی شما را بررسی کند.

اَرژنگ
جمعه 13 شهریور 1388, 03:26 صبح
سلام

من چطوری میتونم یه فایل متنی ایجاد کنم و بعد مقدار آن را داخل یه متغیر بریزم و بررسی کنم و بعد دوباره مقدار متغیر را داخل ان قرار بدم . میدونم باید با process ها کار کنم ولی درست طریقه خواندن و نوشتن را نم دونم

دیگه اینکه ایا میتونم روی ا ن فایل متنی که ایجاد کردم پسورد بزارم که کسی نتونه به اون دسترسی داشته باشه یا این امکان وجود ندارد

دلیل اینکه چرا فکر میکنید به این چنین روشی باید متوصل بشید را بفرستید، شاید مشکل اصلیتان ربطی به اینک این روش را برایه راه حل پیاده کنید نداشته باشد.

Open-Source
جمعه 13 شهریور 1388, 15:07 عصر
فایلت رو zip کن بعد روش یه رمز بزار یا encrypt کن.
میتونی برای این کار از کامپوننت ICSharpCode.SharpZipLib.dll استفاده کنی.
فقط یه سرچینگ خوراک کن(ولی مواظب باش روزت باطل نشه:لبخند:)