PDA

View Full Version : Disallowed Parent Path

ahmad_rabie
شنبه 15 اسفند 1383, 09:03 صبح
با سلام
من یک مشکل اساسی که همه سایتهام داره اینه که نمی تونم به فلدرهای بالا دست دسترسی پیدا کنم .
با توجه به این مطلبی که گفته شد هر جا که برای دسترسی به فلدر بالا از /.. استفاده می کنم به من پیام خطا می دهد با توجه به اینکه سرور از خودم نیست و هاستم را از ایران هاست گرفتم اون دوستان هم گزینه allowed Parent Path را فعال نمی کنند باید چکار کنم تا مشکلم حل بشه از شما تشکر می کنم .

kimia1
سه شنبه 15 آذر 1384, 12:22 عصر
منم همین مشکل را داشتم که با مدیر هاست صحبت کردم و اون را حل کرد تونستم می پرسم ؟

saeedkhan
سه شنبه 15 آذر 1384, 20:40 عصر
منم همین مشکل را داشتم که با مدیر هاست صحبت کردم و اون را حل کرد تونستم می پرسم ؟
بابا دم مدیر هاستت گرم چون من تو ویندوز هم نتونستم درستش کنم !

M-Gheibi
سه شنبه 15 آذر 1384, 21:48 عصر
منم همین مشکل را داشتم که با مدیر هاست صحبت کردم و اون را حل کرد
هاستینگ شما کار خاصی انجام نداده و فقط Enable parent paths رو تیک زده تا مشکل شما حل بشه. دقت داشته باشید که از نظر مسائل امنیتی بهتره که دسترسی به پوشه های بالاتر قطع شود. - رک. http://www.barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=141475&postcount=34

با توجه به اینکه سرور از خودم نیست و هاستم را از ایران هاست گرفتم اون دوستان هم گزینه allowed Parent Path را فعال نمی کنند باید چکار کنم تا مشکلم حل بشه از شما تشکر می کنم .
دوست عزیز ایران هاست کار درستی رو انجام داده. شما میتونید برای دسترسی به پوشه مورد نظر خودتون از Virtual Directory استفاده کنید. بدین جهت در کنترل پانل وب سایت خود (Helm) به بخش Virtual Directory رفته و ... . دقت داشته باشید برای استفاده از Virtual Directory در آدرس دهی های وب سایت به جای .. تنها از / به علاوه نام دایرکتوری مجازی استفاده کنید. بدین شکل که اگر چیدمان پوشه های شما به شکل زیر است:

{wwwroot}/img/logos/
فرضا برنامه شما در پوشه logos قرار دارد و نیاز به دسترسی به فایلهای موجود در پوشه img دارید. می بایست ابتدا دایرکتوری مجازی ای با نام دلخواه (برای مثال images) ساخته و آن را به پوشه img نسبت دهید. سپس در صفحه مورد نظر خود (که فرضا در پوشه logos قرار گرفته است) بدین شکل به فایل خاصی در پوشه img آدرس دهید:

/images/filename.xxx

امیدوارم تونسته باشم مشکلتون رو حل کنم. :چشمک: