PDA

View Full Version : سوال: هك ايميل

BLACK HACKER
یک شنبه 15 شهریور 1388, 23:19 عصر
سلام دوستان لطفاً هر چه سريع تر به سوال من پاسخ دهيد آخه واقعاً واجبه:متعجب::
چند روز پيش آى دى ياهو من هك شد:گریه: با اين كه خودم هكرم ولى تا حالا از اين نوعش رو نديدم :متفکر:اين هك كارش به اين صورته كه مى ياد در هر ثانيه به همه ى آى دى هايى كه اد كردم يك ايمل فحش مى نويسه :افسرده:و هر دفعه هم يه فحش جديد هر كارى كردم نتونستم از بينش ببرم :گریه:در ضمن وقتى ايميلى رو سند مى كنه توى قسمت سند ميل چيزى ديده نمى شه و در ضمن نمى زاره من چت كنم و فقط امكان ايميل رو مى ده كه توى ايمل هم دستكارى مى كنه:عصبانی++:
دوستان لطفاً نگيد ايملتو پاك كن چون تمام زندگيم بسته به اين ايمله:ناراحت: لطفاً يه راه حل خوب بديد
ممنون:لبخند:

xxxxx_xxxxx
دوشنبه 16 شهریور 1388, 06:35 صبح
اگر سیستمتون آلوده نیست، پسورد ایمیلتون رو عوض کنید

BLACK HACKER
دوشنبه 16 شهریور 1388, 13:07 عصر
اگر سیستمتون آلوده نیست، پسورد ایمیلتون رو عوض کنید
خوش حالى عزيزم من 10 سال پيش اين كارو كردم جواب نداده:گریه: و در ضمن سيستمم هم آلوده نيست:لبخند:

silverfox
دوشنبه 16 شهریور 1388, 13:33 عصر
اگر سیستم آلوده نیست و پسورد رو عوض می کنید پس دیگه طرف دسترسیش قطع می شه دیگه...اگرم عوض نمیشه...در ضمن اگر روی سیستمتون نباشه چیزی نمی تونه جلوی شما رو بگیره که چت نکنید یا هرچی چون فکر نکنم اصلا بشه با یه آیدی همزمان 2نفر آنلاین باشند...به نظر من سیستمتون رو چک کنید یا روی سیستم های دیگه هم امتحان کنید دستکاری ایمیل شما به این آسونی فکر نکنم باشه...

xxxxx_xxxxx
دوشنبه 16 شهریور 1388, 19:32 عصر
:گریه:در ضمن وقتى ايميلى رو سند مى كنه توى قسمت سند ميل چيزى ديده نمى شه

به option میل خودتون رجوع کنید در بخش general باید عبارت زیر تیک خورده باشد:
When sending messages:Save a copy of the message in the Sent folder

دوستان لطفاً نگيد ايملتو پاك كن چون تمام زندگيم بسته به اين ايمله

مگه امکان حذف کردن ایمیل هم وجود داره؟!!!

BLACK HACKER
سه شنبه 17 شهریور 1388, 00:12 صبح
به option میل خودتون رجوع کنید در بخش general باید عبارت زیر تیک خورده باشد:
When sending messages:Save a copy of the message in the Sent folder

مگه امکان حذف کردن ایمیل هم وجود داره؟!!!
اول اين كه در مورد مطلب بالا اون كارو كردم و يه عالمه ايميل سند شده پيدا شد و من هم با يه روشى حذفش كردم
دليلش هم اين بود كه موقع عوض شدن بازم كار مى كرد چون آخه من يه بار كد توليد كن تصادفى گذاشتم و اون دادم به دوستم كه بتونه بره توى ايملم اما متاسفانه يه نفر ديگه هم اونو دانلود كرده بوده و هر موقع من عوض مى كردم اونم شماره سريال بعدى رو مى زد(قابل توجه اين كه اون توليد كننده ى تصادفى مثلاً اگه يازدهمين بار اين كارو مى كرد با يه نفر ديگه كه يازدهمين بار با همون برنامه شماره سريال توليد مى كرد سريال برابرى توليد مى كردند:اشتباه:)
تا اين كه ديگه تصميم گرفتم حضورى بهش بگم و اين مشكل حل شد:لبخند:
در ضمن امكان حذف ايميل وجود داره ولى يكم پيچيدست و زحمت داره

vahidm
سه شنبه 17 شهریور 1388, 00:32 صبح
سلام دوست عزیز
من نمی گم زیاد از هک چیزی دمی دونم ولی خب شاید حرفم بد نباشه
من که می گم اول برید توی یک کافی نت و ایمیلتون رو چک کنید یا هر جای دیگه به غیر از سیستم خودتون
مطمئن باشید که سیستمتون آلوده هست وگرنه ایمیلی که شما پسوردش عوض کنید برای هر هکری حداقل 3 بار به ورود شما نیاز داره . البته اگر در اینترنت فایلی از کسی یا از سایتی دانلود کردید به احتمال خیلی زیاد امکان داره که فایل دانلود شده یک فایل هک ایمیل بوده برنامه های ساده و زیادی هست که شما می تونید به راحتی فایلی رو بسازید و اون فایل رو از نوع عکس ذهیره و برای طرف مقابل بفرستید تا بعد از اجرای اون فایل سیستم خودتون رو آلوده کرده باشید پس ابتدا رمزتون رو عوض کنید اون هم روی سیستم دیگه ای و بعد از روی همان سیستم لاگین کنید . نتیجه رو اعلام کنید تا دوستان به مشکل شما پی ببریم .

silverfox
سه شنبه 17 شهریور 1388, 08:56 صبح
در مورد حذف ایمیل هم اگر امکانش هست هروقت مشکلتون حل شد و فرصت پیدا کردید توضیح بدید ممنون می شم...
ببخشید قبل از جستجو با عجله سوال کردم...
https://edit.yahoo.com/config/delete_user