PDA

View Full Version : سوال: آیا امکان تغییر نام کاربری با همین سابقه در سایت امکانپذیر میباشد یا خیر ؟

kiosksoft
سه شنبه 24 شهریور 1388, 09:30 صبح
با سلام

برخی از کاربران اعلام کردند که با نام کاربری بنده برای ارسال پیغام و سایر عملیات با مشکل مواجه میشوند !

سوال م از مدیران اینست که آیا امکان تغییر نام کاربری با همین سابقه در سایت امکانپذیر میباشد یا خیر ؟

با احترام
مرادی

salehbagheri
سه شنبه 24 شهریور 1388, 10:19 صبح
شدن که میشه!

مثلا همین آقای mehdi311ggg تبدیل شد به Mehdi Asgari !

ولی احتمالا شرایط خاصی میخواد!

مهدی کرامتی
سه شنبه 24 شهریور 1388, 12:44 عصر
نام کاربری مورد نظرتان را برای من با پیام خصوصی بفرستید.

Saeed_m_Farid
سه شنبه 24 شهریور 1388, 16:25 عصر
برخی از کاربران اعلام کردند که با نام کاربری بنده برای ارسال پیغام و سایر عملیات با مشکل مواجه میشوند !
سلام
برخی یعنی بنده دیگه! یه تاپیک قبل موضوع رو مطرح کردم، و آقای کرامتی زحمت کشیدن مشکل رو حل کردن.
ضمناً معنی اون علامت تعجب رو نفهمیدم! کاش دوستای دیگه هم امتحان میکردن تا شما تعجب نمی کردین ...

arkia
چهارشنبه 25 شهریور 1388, 08:38 صبح
من 2 بار درخواست تغییر نام کاربری دادم اما خبری نشد. میشه aa آخر نام کاربری من برداشته بشه ؟ :لبخند:

مهدی کرامتی
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 00:52 صبح
برداشته شد.

Diabolic
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 21:42 عصر
اگه میشه نام کاربری من رو به
Silver PC
تغییر بدید
ممنون میشم

MIDOSE
پنج شنبه 26 شهریور 1388, 23:39 عصر
خواهشمندم این گونه مسائل را طبق مسیر خودش(بخش پشتیبانی) دنبال کنید.این بخش مخصوص پیشنهادات و انتقادات است.

پ.ن:از فردا این تایپیک پر از درخواست می شه ممنون می شم مدیران قفلش کنن.(چون قابلیت خاصی نداره)

موفق باشید

salehbagheri
جمعه 27 شهریور 1388, 12:33 عصر
اسم منم تغییر بدید!

درخواستم از پارسال تا حالا تو بخش پشتیبانی هست و چک نشده!

Open-Source
جمعه 27 شهریور 1388, 15:53 عصر
بعضی از فروم ها مثل ir-tci یه بخشی به نام تغییر نام کاربری در همون ابتدای انجمن دارند و هر کاربری که بخواهد نام کاربریش را تغییر بده اونجا یه پست میده اگه نام مورد قبول مدیران بود آنرا عوض میکنند.

از دوستان میخوام توی این فروم هم این بخش رو اضافه کنند.:تشویق:

kiosksoft
شنبه 04 مهر 1388, 10:00 صبح
سلام
برخی یعنی بنده دیگه! یه تاپیک قبل موضوع رو مطرح کردم، و آقای کرامتی زحمت کشیدن مشکل رو حل کردن.
ضمناً معنی اون علامت تعجب رو نفهمیدم! کاش دوستای دیگه هم امتحان میکردن تا شما تعجب نمی کردین ...

دوست من

2 نفر دیگه هم اعلام کرده بودند :بوس::چشمک: :قلب:

هواشناس
دوشنبه 20 مهر 1388, 07:57 صبح
بنام خدا
با سلام
آيا ميشه نام كاربري منم تغيير كنه

hadiaj168
دوشنبه 20 مهر 1388, 23:05 عصر
نام کاربری مورد نظرتان را برای من با پیام خصوصی بفرستید.
:متفکر::متفکر: