PDA

View Full Version : سوال: استفاده از فایل فلش در asp.net

etezadi2005
جمعه 27 شهریور 1388, 08:54 صبح
با سلام.
برای استفاده از <embed>جهت افزودن فایل flash در asp.net با پیغام زیر مواجه می شوم.
لطفاً راهنمایی نمایید.
Validation (XHTML 1.0 Transitional): Element 'embed' is not supported

hamidinejad
دوشنبه 30 شهریور 1388, 09:34 صبح
با سلام.
برای استفاده از <embed>جهت افزودن فایل flash در ASP.NET با پیغام زیر مواجه می شوم.
لطفاً راهنمایی نمایید.
Validation (XHTML 1.0 Transitional): Element 'embed' is not supported

دوست عزيز پروژه خود را تكميل كرده در ويژوال استديو و در اون به جاي فلاش يه پانل به اندازه دقيق فايل فلش قرار دهيد سپس در نرم افزار دريم ويور جاي همون پانل فايل فلش را روي اون پنل اينسرت كنيد

ASP.NET2
پنج شنبه 02 مهر 1388, 15:40 عصر
با سلام!
من کمی تازه کار هستم و نمی دونم چطور یک فایل swf رو وارد صفحه خودم بکنم .
در ضمن من از visual web developer 2008 express edition استفاده می کنم ممنون میشم اگه منو راهنمائی کنید.

ASP.NET2
جمعه 03 مهر 1388, 00:59 صبح
بعد از یک روز تمام جستجو بالاخره جواب سوالم رو خودم پیدا کردم .یکی از دوستان تو یکی از تاپیک ها پیشنهاد داده بود که این فایل flash control رو داونلواد کنم .منم این کارو کردم ولی نمی دونستم ازش چجوری استفاده کنم .تا اینکه آخر سر بالاخره پیدا کردم.خلاصه سرتونو درد نیارم اینم راه حل.
1-toolbox رو که دارین اونجایی که نوشته standard راست کلیک کنید.تا بگم...2-choose item رو کلیک کنید. عجله نکنین یکم طول میکشه.(من خودم فکر می کردم که هنگ کرده) بگذریم. 3-اونجایی که نوشته browse کلیک کنید و فایل dll رو اونجا کپی کرده و انتخابش کنید. 4-آره دیگه به همین سادگی الان شما یه کنترل flash دارین که میتونین فایل swf رو اضافه کنین به وب ساتتون.

امیدوارم که به دردتون بخوره که حتمآ می خوره.:چشمک:
از بقیه دست اندرکاران هم تشکر میکنم .:تشویق:

ASP.NET2
جمعه 03 مهر 1388, 01:01 صبح
اگه متوجه نشدین .بگین تصویری هم نشون بدم.

hamidinejad
جمعه 03 مهر 1388, 23:07 عصر
البته همون فلاش کنترلی که دانلود کردی کار دریم رو انجام میده در ضمن خیلی ممنون که کنترل خودت رو گذاشتی!

matin91
دوشنبه 05 تیر 1391, 00:39 صبح
سلام توروخدا واضح تر بگین من مبتدی هستم نمیتونم از فایل فلش استفاده کنم.کنترل رو طبق فرمایشتون اضافه کردم وفایل فلش روهم به سولوشن کپی میکنم در تنظیمات کنترل فلش هم از قسمتmoviie url فایل فشمم رو انتخاب میکنم هیچی در اجرا نمیاره.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

havayetaze66
پنج شنبه 10 اسفند 1391, 20:33 عصر
بعد از یک روز تمام جستجو بالاخره جواب سوالم رو خودم پیدا کردم .یکی از دوستان تو یکی از تاپیک ها پیشنهاد داده بود که این فایل flash control رو داونلواد کنم .منم این کارو کردم ولی نمی دونستم ازش چجوری استفاده کنم .تا اینکه آخر سر بالاخره پیدا کردم.خلاصه سرتونو درد نیارم اینم راه حل.
1-toolbox رو که دارین اونجایی که نوشته standard راست کلیک کنید.تا بگم...2-choose item رو کلیک کنید. عجله نکنین یکم طول میکشه.(من خودم فکر می کردم که هنگ کرده) بگذریم. 3-اونجایی که نوشته browse کلیک کنید و فایل dll رو اونجا کپی کرده و انتخابش کنید. 4-آره دیگه به همین سادگی الان شما یه کنترل flash دارین که میتونین فایل swf رو اضافه کنین به وب ساتتون.

امیدوارم که به دردتون بخوره که حتمآ می خوره.:چشمک:
از بقیه دست اندرکاران هم تشکر میکنم .:تشویق:

سلام
من تازه شروع کردم و مطلب شما رو هم همینطور تازه دیدم
من این کار رو انجام دادم ولی تو اجرا نشون نمی ده می شه لطفا کمک کنید.
ممنون

hamed7735
پنج شنبه 23 آبان 1392, 08:59 صبح
با سلام و خسته نباشید
مطالب شما به دردم خورد امیدوارم موفق باشی :تشویق: