PDA

View Full Version : سوال: يه خطا براي سشن

هادی2020
شنبه 28 شهریور 1388, 14:52 عصر
در ابتداي يكي از صفحاتم دقيقا بعد كد <?php از دستور session_start(); استفاده كرده ام اما نمي دونم چرا با خطاي زير مواجه مي شوم اين در صورتي است كه در پروژه ديگري عينا از همن فايل استفاده مي كنم ولي مشكلي ندارم
Warning: session_start() [function.session-start (http://127.0.0.1/function.session-start)]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\wamp\www\show_cart.php:1) in C:\wamp\www\show_cart.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start (http://127.0.0.1/function.session-start)]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\wamp\www\show_cart.php:1) in C:\wamp\www\show_cart.php on line 2

هادی2020
شنبه 28 شهریور 1388, 15:29 عصر
مشكل حل شد
فايل جديدي ايجاد كردم كد سشن را عينا تايپ كردم و بقييه كد ها را در زير آن كپي كردم مشكل حل شد

__ziXet__
شنبه 28 شهریور 1388, 19:32 عصر
مشكل حل شد
فايل جديدي ايجاد كردم كد سشن را عينا تايپ كردم و بقييه كد ها را در زير آن كپي كردم مشكل حل شد
این مشکل معمولا برای تازه کارها پیش میاد!
شما از یه ادیتور متن حرفه ای مثل notepad++ یا EmEditor استفاده کن و امضای BOM رو هم بردار

موفق باشید

هادی2020
شنبه 28 شهریور 1388, 23:34 عصر
منظور از امضاي DOM چيه از phpdesigner v6.2.5 استفاده مي كنم
علت اصلي اين مشكل چيه؟

s_salavati2002
یک شنبه 29 شهریور 1388, 14:17 عصر
منظور از امضاي DOM چيه از phpdesigner v6.2.5 استفاده مي كنم
علت اصلي اين مشكل چيه؟
من نمی دونم منظور دوستمون از DOM چیه (شاید می خواسته بنویسه BOM) ولی این مشکل بخاطر تبدیل کد فایل به utf8 ، که معمولا ادیتور ها یک امضای BOM اولش می ذارن که این امضا چون زودتر از تگ شروع php برای همین زودتر با هدر فرستاده میشه و دیگه فرصتی نیست که SESSION استارت شه
بهترین کار همونیه که دوستمون گفت.

bersam
دوشنبه 30 شهریور 1388, 16:14 عصر
اقا من از notepad++ هم استفاده میکنم ولی همین مشکل رو دارم:ناراحت:

s_salavati2002
دوشنبه 30 شهریور 1388, 16:19 عصر
اقا من از notepad++ هم استفاده میکنم ولی همین مشکل رو دارم:ناراحت:

FORMAT->ENCODE IN UTF8 WITHOUT BOM

__ziXet__
دوشنبه 30 شهریور 1388, 17:40 عصر
من نمی دونم منظور دوستمون از DOM چیه (شاید می خواسته بنویسه BOM) ولی این مشکل بخاطر تبدیل کد فایل به utf8 ، که معمولا ادیتور ها یک امضای BOM اولش می ذارن که این امضا چون زودتر از تگ شروع php برای همین زودتر با هدر فرستاده میشه و دیگه فرصتی نیست که SESSION استارت شه
بهترین کار همونیه که دوستمون گفت.
آقا منظورم همون BOM بود!
پیر شدیم دیگه :دی

bersam
دوشنبه 30 شهریور 1388, 18:38 عصر
FORMAT->ENCODE IN UTF8 WITHOUT BOM
میشه یه نرم افزار معرفی کنید که این کد رو هم نشون بده؟
من حتی برنامه DzSoft PHP Editor که encoding نداره هم استفاده کردم ولی جواب نداد:گریه::گریه:

afi_program
دوشنبه 30 شهریور 1388, 21:49 عصر
اگه از ادیتور rapid php استفاده کنین موقع ذخیره فایل همین گزینه ی utf8 with out bom رو داره که اگه اینو بزنی به این مشکل برنمی خوری البته اگه مشکلت از این باشه.
موفق باشی

s_salavati2002
سه شنبه 31 شهریور 1388, 06:58 صبح
میشه یه نرم افزار معرفی کنید که این کد رو هم نشون بده؟
من حتی برنامه DzSoft PHP Editor که encoding نداره هم استفاده کردم ولی جواب نداد:گریه::گریه:
اگه می خوای می تونی از edit ویندوز استفاده کنی که کاراکترها رو کامل نشون میده

C:\WINDOWS\system32\edit.com

تو run بنویس edit

Cyletech
جمعه 26 فروردین 1390, 07:29 صبح
اگه می خوای می تونی از edit ویندوز استفاده کنی که کاراکترها رو کامل نشون میدهتو ویندوز 7 فکر نکنم همچین برنامه ای باشه چون همه جوره سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم!

binyaft
جمعه 26 فروردین 1390, 10:38 صبح
اول فایل بنویسید

ob_start();

آخر فایل هم

ob_end_flush();