PDA

View Full Version : مشكل عجيب در فست ريپورت

MOJTABAATEFEH
شنبه 28 شهریور 1388, 17:18 عصر
من تازگي به مشكل عجيب در فست برخورد كردم البته توي يك پروژه تا الانم توي فست هيچ مشكلي نداشتم اينكه موقع گزارش گيري قسمت كاغذ كاملا سياه است و فقط منوي بالا رو نشان ميده كه برخي گزينه هاي اونم خاموشه و برنامه رو هم بايد با Taskmanager بست در ضمن موقع طراحي همين گزارش وقتي دكمه پيش نمايش رو مي زنم درست عمل مي كنه و موقع اجرا مشكل داره گفتم شايد فست مشكل پيدا كرده كه پروژه هاي قبلي رو مجدد كامپايل كردم ولي مشكلي نداشتند فقط تو اين پروژه لطفا راهنمايي بفرماييد

با تشكر

matinebi
شنبه 28 شهریور 1388, 20:14 عصر
حتمی در کدی اشتباها نوشتید که باعث میشه برنامه هنگ کنه و به این شکل نمایش بده کدهایی که نوشتید رو چک کنید شاید حلقه for یا while نوشتید که نمیتونه از حلقه خارج بشه

موفق باشید

MOJTABAATEFEH
یک شنبه 29 شهریور 1388, 09:46 صبح
سلام دوست عزيز عيدتون مبارك نه هيچ حلقه اي هم ندارم دقيقا همين كد رو توي يك برنامه ديگه استفاده كردم هيچ مشكلي نداره راحت تر بگم همون فرم اون برنامه رو توي اين برنامه استفاده كردم اونجا مشكلي نداره اينجا اينجوري تغييرات لازم رو هم در كدها اعمال كردم.
تو اين پروژه تو هر فرمش كه از فست استفاده مي كنم همين مشكل رو داره نمي دونم دليلش چيه پروژم هم فوريه

h_moradian
پنج شنبه 02 مهر 1388, 10:36 صبح
سلام دوست من Fast Report و برنامه های دیگر غیر از Rave این مشکلات را دارن بی جهت نیست صاحبان دلفی Rave رو گزارش ساز پیش فرض دلفی گذاشتن البته کار با نسخه Pro یا همون BEX که End User Desiner(قابلیت ویرایش گزارش به دست کاربر نهایی) رو داره خالی از لطف نیست
بیا تو جمع ریوکارها!

DataMaster
جمعه 03 مهر 1388, 08:55 صبح
خوب اگه كدي توي گزارش استفاده مي كني بذار ببينيم شايد مشكل پيدا بشه
گزار شهاي ديگه كه طراحي ميكني مشكلي نداره ؟؟

MOJTABAATEFEH
سه شنبه 14 مهر 1388, 20:38 عصر
مشكل از يك كامپوننت كار با فايل هاي فلش بود اون رو كه حذف كردم درست شد البته بازم جالب اينكه هر دوي اين كامپوننت ها توي يك پروژه ديگه با هم مشكلي ندارند :گیج: