PDA

View Full Version : سوال: کمکم کنید ترو خدا !!!

mortezagt
چهارشنبه 01 مهر 1388, 04:46 صبح
خسته نباشید عزیزان
من دارم روی یه برنامه ای کار میکنم که برای بانک اطلاعاتیش از اس کیو ال استفاده می کنم.
خوب ، حالا کارم با برنامه تموم شده و می خوام این برنامه رو بروی چند کامپیوتر که با هم شبکه هستند نصب کنم بطوری که یکی از این کامپیوتر ها بشه سرور .
حالا میخوام بدونم که برای اینکه کلاینتها بتونند از طریق شبکه به دیتابیس (بانک اطلاعاتی برنامه ) اس کیو ال وصل بشن و اطلاعات رو نمایش بدند چه تنظیماتی رو روی کامپیوتر سرور و کلاینت ها و برنامه اس کیو ال سرور انجام بدم.

ببینید، فرض کنید خودتون یه این برنامه رو نوشتید و میخواین همین طوری که در بالا نوشته شده راهش بندازید یعنی از(اولین مرحله تنظیمات تا آخرین مرحله تنظیمات)
خواهش میکنم راهنماییم کنید پای آبروم در میونه:ناراحت:

faravani
چهارشنبه 01 مهر 1388, 06:43 صبح
سلام دوست عزیز
جای هیچ نگرانی نیست نیاز به تنظیمات خاصی برای سرور و کلاینت نیست
شما باید sql server را روی سرور نصب کنین فقط توجه کنین که هنگام نصب گزینه sql server autentication رو انتخاب کنین و برای sql server پسورد بذارین
سپس در برنامه خودت در connection string آدرس IP سرور رو میدی و برنامه رو تموم client ها نصب میکنی و نیازی هم نیست که حتما sql server در کلاینتها نصب بشه ولی باید در سرور نصب شده باشه
باز هم اگه مشکلی داشتی در خدمتم
موفق باشید

sh2007
چهارشنبه 01 مهر 1388, 07:33 صبح
پسورد روي Sql server رو چطوري ميدي

غلامرضا شریفی
چهارشنبه 01 مهر 1388, 10:24 صبح
تاپيك ذيل راهنماي خوبي است من مشكلم ارتباط با سرور را با كمك اين تاپيك حل كردم
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=142114

sari-1369
چهارشنبه 01 مهر 1388, 12:37 عصر
از مدیران خواهش میکنم برخورد کنن ، آخه این چه عنوانیه ؟ "کمک کنید ترو خدا" :متفکر: