PDA

View Full Version : وصل شدن با asp به یک یاتک sql با چند کامپیوتر

بندرعباس
دوشنبه 24 اسفند 1383, 10:10 صبح
سلام
5 تا کامپیوتر داریم که همه اونا به lan و intenet وصل هستن من یک بانک sql دارم حالا با یک لینکی که در سایتم دارم می خوام تمامی اطلاعات اون جدول را نمایش بدم . مشکل اینجاست که زمانی که من در connection string زمانی که datasource رو ip کامپیوتر حودم قرار می دم پیغام خطا از connection string میده .
اگه می شه لطف کنین یک connection string برای من بنویسید که این کار را انجام بده بعد در ضمن یک سوال دیگه چطوری در sql server من بیام یک بانک را limit کنم منظورم همون user و pass ی است که در connection string می نویسیم . لطفا تمامی مراحلش برام بگین تا ببینم اشتباهم کجاست . در ضمن من زمانی که sql server رو نصب کردم اونجا که سوال می کنه به دو صورت می تونه وصل بشه یکی با خود ویندوز و یکی با sql من ویندوز را انتخاب کردم و اینکه تمامی ip های ما invalid است . اینم connection string من:
Provider=SQLOLEDB.1;Integrated Security=SSPI;Persist Security Info=False;User ID=administrator;Initial Catalog=Mokhaberat;Data Source=172.24.9.208
بازم از همکاری شما ممنونم.

razaghi
دوشنبه 24 اسفند 1383, 11:04 صبح
به database که روی کامپیوتر خودم است و دیگران هم با این connection دسترسی دارند
<span dir=ltr>
SET Con = CreateObject("ADODB.Connection")
strconn="Provider=SQLoledb;DATA source=station-no-51;database=hmproject;uid=admin;Pwd=admin;"
Con.open strconn
</span>
باید در user مربوط به database راست کلیک کنید new user را انتخاب کنید در پنجره نمایش داده شده از listbox login name / new را انتخاب کنید در پنجره ای که نمیش داده می شود name را وارد نمایید و sql server authentication را انتخاب و password را وارد نمایید. database را از listbox مربوطه انتخاب کنید و ok را کلیک کنید و confirm password را وارد نمایید. user جدید add می شود و می توانید user که می خواهید انتخاب کنید و permision ان را تنظیم کنید